Isadora Loose Setting Powder Translucent  (Caurspīdīgs birstošais pūderis) Isadora Loose Setting Powder Translucent  (Caurspīdīgs birstošais pūderis) Isadora Loose Setting Powder Translucent  (Caurspīdīgs birstošais pūderis)
Isadora Loose Setting Powder Translucent  (Caurspīdīgs birstošais pūderis)Isadora Loose Setting Powder Translucent  (Caurspīdīgs birstošais pūderis)
IsaDora

Loose Setting Powder Translucent

Birstošais pūderis
 
Nr. 00 15.00 g
25,99 €

Produkta apraksts

Isadora Loose Setting Powder Translucent

(Caurspīdīgs birstošais pūderis)


Isadora Loose Setting Powder Translucent matējošs un caurspīdīgs birstošs nostiprinošais pūderis ar maigās izkliedes efektu, kas samazina sīko rieviņu pamanāmību un vizuāli notušē ādas nepilnības. Ar izteikti gaisīgu tekstūru. Piemērots jebkura toņa ādai.

• Nostiprina un uzlabo dekoratīvās kosmētikas izskatu, lai paildzinātu tās noturību

• Ļoti gaisīgs un nemanāms pūderis

• Novērš taukainu ādas izskatu, nesausinot ādu

• Ar maigās izkliedes efektu, kas vizuāli mazina sīko rieviņu pamanāmību un notušē ādas nepilnības

• Piešķir ādai gludu un maigu izskatu

• Jebkura toņa ādai

Birstošo nostiprinošo pūderi sedz tīkliņsietiņš, nevis vāciņš ar caurumiņiem, tā ļaujot izvairīties no tradicionālo birstošā pūdera trauciņu lietošanas neērtībām. Tas atvieglo gludu un vieglu uzklāšanu, un ārpusē nepaliek pūdera pārpalikumi. Kad pa to grozāt otu, tīkliņsietiņš palīdz pūderi vienmērīgi izkliedēt pa otas sariņiem un pieķerties tieši vajadzīgajam pūdera daudzumam. Turklāt elastīgais neilona tīkliņsietiņš ļauj ar otu aizsniegties līdz pat trauciņa dibenam. Vāciņā iemontēts aizbāznis neļauj pūderim izkaisīties pa trauciņu, kad tas aizskrūvēts. Bez smaržvielām. Klīniski pārbaudīts.

Atsauksmes

Patīk. Samtaina tekstūra. Noņem dienas laikā "taukainumu"
Arta 2020-04-27 21:29
Rakstīt atsauksmi