BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Invisibobble Time To Shine Rose Muse  (Matu gumija) Invisibobble Time To Shine Rose Muse  (Matu gumija) Invisibobble Time To Shine Rose Muse  (Matu gumija) Invisibobble Time To Shine Rose Muse  (Matu gumija) -25%
Invisibobble Time To Shine Rose Muse  (Matu gumija)Invisibobble Time To Shine Rose Muse  (Matu gumija)Invisibobble Time To Shine Rose Muse  (Matu gumija)
Invisibobble

Time To Shine Rose Muse

Aksesuāri
Dāvana Akcija
Dāvana! Douglas Hair komplekts

Iegādājoties jebkurus matu kopšanas līdzekļus vismaz 23 EUR vērtībā un vairāk, saņemsi DĀVANĀ DOUGLAS HAIR matu kopšanas komplektu - šampūnu (75ml) un kondicionieri(75ml). 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 23.02.-21.03.2021.  ***Dāvanas ir vairāka veida, tās tiks pievienotas pēc nejaušības principa. 

3. gab. Akcija spēkā:
no 2021-03-01
līdz 2021-03-08
4,12 € 5,49 €

Produkta apraksts

Invisibobble Time To Shine Rose Muse

(Matu gumija)


Invisibobble Time To Shine matu gumija ar metālisku spīdumu ir must - have visiem, kas seko jaunākajam modes tendencēm. Invisibobble Time To Shine burvju triks slēpjas formas un materiāla izvēlē. Tā ir pagatavota no poliuretāna, un tās savdabīgā forma ir kā telefona vadam. Kad šis gredzens apvijas ap matiem, uz tiem darbojas nevienmērīgs spiediens. Tā spēj stingri noturēt matus zirgastē, neatstājot tajos it nekādas pēdas pēc gumijas izņemšanas.

Valkājot matus savāktus, lielu problēmu var sagādāt galvassāpes. Savdabīgās formas dēļ Invisibobble Time To Shine nodrošina spēcīgu saķeri ar matiem, neplēšot nedz katru matiņu atsevišķi, nedz arī galvas ādu, tādējādi novēršot galvassāpes.

Spirālveida forma apvienojumā ar elastīgu materiālu nodrošina stingru saķeri matos ar augstu valkāšanas komfortu pat stresu gadījumos.

Invisibobble Time To Shine ir lielisks pavadonis dienai pludmalē vai sporta aktivitātēm! Tā neuzsūc šķidrumu, nenolietojas un ir viegli izņemama no slapjiem matiem.

Invisibobble Time To Shine ir piemērota visiem matu tipiem. Tā satur gan plānus, gan biezus, gan taisnus, gan cirtainus matus, nebojājot matu virsmu.

Svarīgi: Iepakojumā ir trīs Invisibobble Time To Shine matu gumijas.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi