-20% visai BIOTHERM kosmētikai | 27.02.-01.03.2020.

Boss The Scent Intense For Men  (Parfimērijas ūdens vīrietim) Boss The Scent Intense For Men  (Parfimērijas ūdens vīrietim) Boss The Scent Intense For Men  (Parfimērijas ūdens vīrietim) Boss The Scent Intense For Men  (Parfimērijas ūdens vīrietim)
Boss The Scent Intense For Men  (Parfimērijas ūdens vīrietim)Boss The Scent Intense For Men  (Parfimērijas ūdens vīrietim)Boss The Scent Intense For Men  (Parfimērijas ūdens vīrietim)
Hugo Boss

The Scent Intense For Men

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Koksne, Āda, Vaniļa/Zefīrs, Garšaugi, Kardamons, Ingvers
100 ml 119 € par 100 ml
119 €

Produkta apraksts

Boss The Scent Intense For Men

(Parfimērijas ūdens vīrietim)


Pavedināšana sākas brīdī, kad viņu skatieni satiekas. Ienācis telpā, viņš pārlaiž tai acis un ierauga viņu, bet viņa jau vērīgi skatās uz viņu. Abi ir savaldzināti, un apkārtējā pasaule izzūd, kad viņi kā apburti tuvojas viens otram. Boss The Scent Intense For Men vīrišķīgs, spēcīgs, vilinošs un neaizmirstams. Intensīvs aromāts ar augstāku eļļas koncentrāciju un pastiprinātu afrodiziaku, lai uzlabotu viņa vilinošo spēku. Smarža atveras ar svaigu un pikantu ingveru, ko pastiprina zaļais kardamons, kas smaržām piedod stimulējošu enerģiju. Sirds notīs kā pastiprinošs afrodiziaks ir maninkas augli, kas kā ekskluzīva sastāvdaļa no Dienvidāfrikas veido vēl spēcīgāku un neaizmirstamāku iespaidu ar saviem bagātīgajiem un sarežģītajiem aspektiem. Vaniļa palielina smaržas magnētisko spēku, kas saglabājas kā neaizmirstamas atmiņas! 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Kardamons Ingvers    
Kardamons Ingvers    

Sirds notis


Maninka augļi            
Maninka augļi            

Pamata notis


Koksne     Āda Vaniļa
Koksne     Āda Vanilīns

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi