Hugo Boss Now (Tualetes ūdens vīrietim) Hugo Boss Now (Tualetes ūdens vīrietim) Hugo Boss Now (Tualetes ūdens vīrietim) Hugo Boss Now (Tualetes ūdens vīrietim) Hugo Boss Now (Tualetes ūdens vīrietim) Hugo Boss Now (Tualetes ūdens vīrietim) -20% -20%
Hugo Boss Now (Tualetes ūdens vīrietim)Hugo Boss Now (Tualetes ūdens vīrietim)Hugo Boss Now (Tualetes ūdens vīrietim)Hugo Boss Now (Tualetes ūdens vīrietim)
Hugo Boss

Now

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Citrusi, Lavanda, Vetīvers, Kardamons
Akcija
125 ml 60 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2021-10-25
līdz 2021-11-21
74,40 € 93 €
75 ml 74 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2021-10-25
līdz 2021-11-21
55,19 € 68,99 €

Produkta apraksts

Hugo Boss Now

(Tualetes ūdens vīrietim)


Tagadējais mirklis ir vienīgais, kas tev pieder. Tāpēc nevilcinies! Hugo Parfums aizsāk jaunu piedzīvojumu ar Hugo Boss Now – ierobežota izlaiduma smaržām, kuras radīt iedvesmojusi Tagadējā mirkļa vara. Hugo ir pieaicinājis mākslinieku Liamu Peinu, kurš simbolizē brīvu un jauneklīgu attieksmi, lai iedvesmotu savus laikabiedrus izbaudīt vienīgo mirkli, kas tiem pieder, – tagadējo. #MansLaiksIrTagad. Hugo Boss Now ekskluzīvā izlaiduma aromāts. Augsti novērtētā izsmalcināto smaržu meistara Franka Fēlkela radītais Hugo Boss Now ir ledaini svaigs aromāts, kas pieder pie aromātiskās ūdens smaržu grupas. No šī aromāta vispirms izsprāgst pikantā kardamona lādiņš, kas saplūst ar citrona miziņas dzeldīgo enerģiju, lai piešķirtu kompozīcijai gaišumu un spirgtumu. Dinamiskais svaigums ielaužas arī vidusnotīs, kur to atmaidzina smaržīgās lavandas notis. Tās papildina atvēsinošā piparmētras elpa un ledainais Aquozone ūdens akords kā spirdzinošs dzestrums, dāvājot možu vīrišķīgu pārliecību, lai tu savu mirkli varētu izbaudīt tagad un tūlīt. Visa pamatā jaušamas izsmalcinātās haitiešu vetivērijas notis – apvienojot raupjumu un maigumu, vēsumu un siltumu, zemes pamatīgumu un plūdenumu reizē, tās iedveš pilsētniecisku vīrišķību. Hugo Boss Now smaržu kompozīcija mudina aromāta lietotājus atklāt nezināmo tieši tagad. Jo Tagad ir vienīgais laiks.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Citrons
 • Kardamons
Sirds notis

 • Lavanda
 • Piparmētra
 • Ūdens
 • Ledus
Pamata notis

 • Vetivers

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi