Hugo Boss Hugo Reversed  (Tualetes ūdens vīrietim) Hugo Boss Hugo Reversed  (Tualetes ūdens vīrietim) Hugo Boss Hugo Reversed  (Tualetes ūdens vīrietim) Hugo Boss Hugo Reversed  (Tualetes ūdens vīrietim) Hugo Boss Hugo Reversed  (Tualetes ūdens vīrietim)
Hugo Boss Hugo Reversed  (Tualetes ūdens vīrietim)Hugo Boss Hugo Reversed  (Tualetes ūdens vīrietim)Hugo Boss Hugo Reversed  (Tualetes ūdens vīrietim)
Hugo Boss

Hugo Reversed

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Citrusi, Garšaugi, Vetīvers, Bergamote, Greipfrūts
125 ml 74 € par 100 ml
92 €
75 ml 92 € par 100 ml
68,99 €

Produkta apraksts

Hugo Boss Hugo Reversed

(Tualetes ūdens vīrietim)


Maini paradumus. Ļaujies negaidītajam. Sagriez ierasto kājām gaisā. Iepazīsti Hugo Reversed – pretlīdzekli paredzamībai. Izaicinot izpaust sevi un uzņemties risku, Hugo vedina tevi atklāt vairāk. Lai saprastu, ka dzīves ceļam kartes nav. Tādēļ dari to, ko vēlies darīt. Jau šodien. Vienalga, vai tā būtu stāšanās pie dīdžeja pults vai plosīšanās skeitparkā. Vai apslēpta talanta celšana gaismā. Vai jaunas aizraušanās uzsākšana. Jo tu neatminēsies, kad esi pateicis: “Nē, paldies!” intriģējošam uzaicinājumam. Vai nolēmis darīt to pašu, ko vienmēr. Bet tu atcerēsies reizes, kad esi teicis: “Jā!”, iepazinis jaunus cilvēkus, atklājis jaunas iespējas un ieguvis neaizmirstamas atmiņas. Ir laiks izlauzties no savas komforta zonas. Lai izvirzītu dzīvei sevis paša noteikumus. Vienīgi sev pašam. ``Jo Tavs Laiks Ir Tagad``. Hugo Reversed aromāts ar klasiskajam Hugo aromātam piešķirto spirgtumu mudina tevi visu darīt pilnīgi citādi. Katra aromāta šalts sākas ar spēcinošu Kalabrijas bergamotes dzirksti, kas pamodina modrību, savukārt greipfrūta dzeldīgums dāvā spirgtumu, kas izaicina tevi savu dienu ievirzīt citā gultnē. Sirdsnotīs skurbinošā greipfrūta un koksnes aromāta kompozīcija saplūst ar rozmarīna ekstrakta smaržu, lai iedrošinātu tevi rīkoties citādi. Pamatnotīs Haiti vetivērijas vēsums vairo aromāta pilsētniecisko vīrišķību. Atspoguļojot pieejamās iespējas, tas iedvesmo un piepilda tevi ar pašpārliecību, kas nepieciešama, lai dotos uz priekšu. Pudelītei ir tradicionālā kolbas forma – nemainīga jau 20 gadu, veidota atturīgā minimālisma stilā, un logotips uz tās attēlots spoguļskatā, tāpat kā atbilstošajām modes preču kolekcijām. Tajā atbalsojas Hugo izteiksmīgo tērpu pilsētnieciskā stila elementi, bet reizē tas ir arī estētisks atgādinājums, kas rosina ļauties nezināmajam.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Bergomote Greipfrūts    
Bergomote Greipfrūts    

Sirds notis


        Rozmarīns    
        Rozmarīns    

Pamata notis


      Haiti Vetivers  
      Haiti Vetivers  

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi