Hugh Parsons Notting Hill (Parfimērijas ūdens vīrietim) Hugh Parsons Notting Hill (Parfimērijas ūdens vīrietim) Hugh Parsons Notting Hill (Parfimērijas ūdens vīrietim) -25%
Hugh Parsons Notting Hill (Parfimērijas ūdens vīrietim)Hugh Parsons Notting Hill (Parfimērijas ūdens vīrietim)
Hugh Parsons

Notting Hill

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Citrusi, Muskuss, Pačūlija, Ingvers, Bergamote
Dāvana Akcija
Dāvana! Dāvanā Dolce&Gabbana jaunā aromāta paraudziņš (0,8 ml)

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 29.03.2020. 29,99 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ JAUNĀ Dolce&Gabbana aromāta The Only One Eau De Parfum Intense PARAUDZIŅU (0,8 ml).

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ DOUGLAS.LV 29.03.2020.

100 ml 89 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2020-03-23
līdz 2020-04-19
89,25 € 119 €

Produkta apraksts

Hugh Parsons Notting Hill

(Parfimērijas ūdens vīrietim)


Notinghila, mans iecienītākais Londonas rajons. Tajā atrodas tirgus, kurā katru dienu iegādājami visdažādāko veidu augļi un dārzeņi. Tetovējumu salons, kurā kāds iereibis puisis ticis pie tetovējuma “Kens dara mani traku”, pašam par to neatceroties. Un tad pēkšņi klāt ir nedēļas nogale, kad jau rītausmā ne no kurienes uzrodas simtiem stendu, un pārpildītajā Protobello ceļā uz Notinghilas vārtiem, kā arī visapkārt redzami tūkstošiem ļaužu, kuri iegādājas antikvariātus, no kuriem daži ir īsti, citi... ne visai... Dzīvības pilns Londonas rajons... pilsētas nostūris, kas nekad neguļ, kas katru dzīves mirkli padara par elektrizētu piedzīvojumu. Ielas, pa kurām klejojat šajā teritorijā, ir pilnas krāsu, prieka un arī nedaudz neprātīgas. Hugh Parsons Notting Hill dzimis no šīs vīzijas, svaigs un intriģējošs aromāts, kas tā valkātājam vēlas piešķirt enerģiju, dzīvīgumu un neprātīguma pieskaņu. Dzirkstošās bergamotes un citrona citrusa notis apvienojumā ar ingveru rada pikantu un enerģisku noti. Galveno uzsvaru veido magnolijas un jūras nošu apvienojums, kas piesaista uzmanību un piešķir svaigumu šim rosinošajam aromātam. Baltā muskusa un Pačūlijas pamatnotis pavada visas dienas garumā, pateicoties intensīvajam un neatlaidīgajam aromātu apvienojumam.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Bergamote
 • Ingvers
 • Citrona ziedi
Sirds notis

 • Magnolija
 • Ūdens
 • Minerālu notis
Pamata notis

 • Baltais muskuss
 • Pačūlija

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi