HOLIKA HOLIKA Magic Tool Cleansing Puff Attīrošais sūklis
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00*.
*Jums tiks nosūtīta ziņa, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai!
Produkta apraksts
HOLIKA HOLIKA Magic Tool Cleansing Puff
(Attīrošais sūklis)
CRYSTALLOVE Vibrating Amethyst Roller plānais un mīkstais sūklis efektīvi attīra ādu, radot maigu pīlinga efektu. Sūklis novērš aknes rašanos, padara ādu samtainu un zīdainu, saudzīgi attīra poras un novērš pinņu veidošanos. Produktu var lietot kopā ar attīrošajiem līdzekļiem vai atsevišķi. Sūkli ir ieteicams mainīt reizi 2‒3 mēnešos, jo tas kļūst netīrs un zaudē elastību.
Ieguvumi
• Maigi eksfoliē
• Izlīdzina ādas toni
• Noņem atmirušās ādas šūnas
Lietošana
Pirms katras lietošanas reizes sūklim ir jābūt pilnībā mitram. Uzklājiet attīrošās putas sūklim. Dažas reizes saspiediet, lai veidotos putas. Nomazgājiet seju ar putām.
Sastāvdaļas
Sastāvdaļas:
N/A
Uzmanību! Produkta sastāvs var būt mainīts. Pirms produkta lietošanas, lūdzu, pārbaudiet sastāvu uz iepakojuma. Precīzākais un aktuālākais sastāvdaļu saraksts ir atrodams uz produkta iepakojuma.
Brīdinājumi
Enprani Co. Ltd.
88, Chukhang-daero 296beon-gil Jung-gu Incheon, South-Korea
customerservice@enprani.com
Nordic Beauty OÜ
Viljandi mnt. 75/1, Õssu, 61713, Tartumaa, Estonia
info@holikaholika.ee






