–50% VISIEM TEAOLOGY ādas kopšanas līdzekļiem | 24.09.-28.09.2018. tikai Douglas.lv

Hayari Fehom EDP  (Parfimērijas ūdens viņai un viņam)
HAYARI

Fehom

Parfimērijas ūdens viņai un viņam
Hayari Fehom EDP  (Parfimērijas ūdens viņai un viņam)
100 ml 145 € 145 € par 100 ml
 

Produkta apraksts

Hayari Fehom EDP

(Parfimērijas ūdens viņai un viņam)


Kompozīcija radīta prātīgiem, ambicioziem un dažādu aromātu cienītājiem. Šis ir provocējošais aromāts ar gardām, jutekliskām un ne šīs zemes notīm. Pūdera aromāts ar nomierinošiem ziedu akordiem, kas papildināts ar austrumnieciskām gaiša koka notīm. Rožu absolūts sirds notī savijas ar frēziju un sandalkoku. Debešķīgās smaržas aromāts piemērots gan vīriešiem, gan sievietēm. Tajā esošais dzestrais kardamons draudzējas ar maigām garšvielām un benzoīnu. Fehom atklās jūsu dabas drosmīgo pusi.

Tas ir lielisks pavadījums drosmīgām personībām ar spēcīgu viedokli, kas gatavas dzīvot savu dzīvi patstāvigi. Sevišķi plāns un maigs rožu akords it kā meklē kontaktu ar karaliskiem personāžiem, kas pazīstami savas aristokrātijas dēļ un tādēļ, ka lieliski māk iegūt to, ko vēlas. Daudzpusīgi attīstīts, elegances piesātināts un ar izteiktu auru. Greznais Hayari flakons akcentē aromāta sevišķumu un piesaista uzmanību. 

Kad rozes absolūts caurvijas ar izteikto zelta ambru, notiek brīnums. Ambras notis pamodina tīru spēku, kas mudina sniegties pēc ambicioziem projektiem. Ambra iemieso ticību sev un gatavību vienmēr pieņemt jaunas dzīves izmaiņas. Mīkstas pūdera notis un izteikts koksnes skanējums - neatdalāmi kā in-jan. Fehom radīts gan vīriešiem, gan sievietēm, tāpat tas var pielāgoties savu cienītāju mainīgajai gaumei. 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Bergomote Kardamons Kadiķa ogas
Bergomote Kardamons Kadiķa ogas

Sirds notis


Sandalkoks Rožu eļļa Frēzijas
Sandalkoks Rozes absolūts Frēzijas

Pamata notis


Benzoīns Vaniļa Dzintars
Benzoīns Vaniļa Dzintars