BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum (Parfimērijas ūdens vīrietim) Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum (Parfimērijas ūdens vīrietim) Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum (Parfimērijas ūdens vīrietim) Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum (Parfimērijas ūdens vīrietim) -23%
Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum (Parfimērijas ūdens vīrietim)Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum (Parfimērijas ūdens vīrietim)
Gucci

Guilty Pour Homme Eau de Parfum

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Lavanda, Pačūlija, Zelts, Roze, Apelsīna ziedi, Neroli
Akcija
90 ml 131 € par 100 ml
118 €
50 ml 140 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2021-02-22
līdz 2021-03-21
70,07 € 91 €

Produkta apraksts

Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum

(Parfimērijas ūdens vīrietim)


Noslēpumains un neparasts aromāts. Guilty smaržu kolekcijai pievienojas jauns aromāts – Gucci Guilty Pour Homme smaržūdens. Tradicionālos vīrišķīgās pievilcības elementus pastiprinot ar noslēpumainību un neparastumu, jaunais aromāts ir radīts eklektiķiem un drosminiekiem. Turpinoties brīvības godināšanai #ForeverGuilty stāstā, Gucci Guilty Pour Homme smaržūdens tiek piedāvāts kā interpretācija par oriģinālo kompozīciju, bagātināts ar satraucoši asā čili pipara un nomierinošām svaigās rozes notīm. Suģestīvā un pārsteidzošā Gucci Guilty Pour Homme smaržūdens pikantais koksnes aromāts ir radīts, lai izaicinātu. Šajā mūsdienīgajā interpretācijā par divām leģendārām sastāvdaļām, kas bija populāras 20. gs. 70. gados, – rozi un čili piparu, ir aizvietotas oriģinālo smaržu rozā pipara un Itālijas citrona sākuma notis, lai panāktu negaidītu un uzmundrinošu retro noskaņu. Sarkanā pipara siltais pikantums kontrastē ar rūgti aromātisku svaigumu, etiķa un sāls dvesmai uzjundot pārsteidzošas sajūtas. Intensitāte arvien kāpinās – apelsīna ziedu ekstrakts, neroli un Francijas lavandas akordi aromāta vidusnotīm liek izcelties ar spēcīgāku un vīrišķīgāku pārliecību. Pačūlijas un ciedra pamatnotis akcentē smaržu bagātīgo juteklību.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Roze
 • Sāls
 • Čilli
Sirds notis

 • Apelsīna ziedi
 • Lavanda
 • Neroli
Pamata notis

 • Ciedrs
 • Pačūlija

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi