Gucci Bloom Nettare di Fiori   (Parfimērijas ūdens sievietei) Gucci Bloom Nettare di Fiori   (Parfimērijas ūdens sievietei) Gucci Bloom Nettare di Fiori   (Parfimērijas ūdens sievietei) Gucci Bloom Nettare di Fiori   (Parfimērijas ūdens sievietei)
Gucci Bloom Nettare di Fiori   (Parfimērijas ūdens sievietei)Gucci Bloom Nettare di Fiori   (Parfimērijas ūdens sievietei)
Gucci

Bloom Nettare di Fiori

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Muskuss, Jasmīns, Pačūlija, Ingvers, Roze
30 ml 293 € par 100 ml
88 €
50 ml 240 € par 100 ml
120 €

Produkta apraksts

Gucci Bloom Nettare di Fiori 

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Gucci Bloom Nettare di Fiori vēstī par dārzu, kas ir pilns ar augiem un ziediem, kuri ir tikpat dažādi un skaisti kā mūsdienu sieviete, kas atspoguļo izteiktu noslēpumainu juteklību. Smaržās ir ietverts ziedu aromāts pilnā to plaukumā, kad tie izstaro visspēcīgāko smaržu un valdzinājumu. Gucci Bloom aromāts ir papildināts ar ziedu šipru. Sākotnējo smaržu kompozīcijas sievišķīgās rozes un osmantusa zieda notis ir paspilgtinātas ar jasmīna, Indijas kviskvalisas un tuberozes akordiem vidusnotīs. Izteiktajam ziedu aromātam vēl vairāk sievišķības piešķir jutekliskais ingvera un rozes smaržas maisījums ar koksnainu dūmaku virsnotīs un liegā neizdibināmā pačūlijas, muskusa un osmantusa dvesma pamatnotīs. Paužot aromāta īpaši spilgto būtību, Gucci Bloom Nettare di Fiori kastīti rotā jauns rotaļīgs ziedu herbārija raksts melnā tonī. Melnbalto rakstu, ko veido lapas, ķiršu zari un ziedi, ietver melns rāmis. Šis raksts redzams arī uz rožainās pudelītes etiķetes.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Roze     Ingvers
Roze     Ingvers

Sirds notis


Jasmīns Tuberoze     Sauserdis    
Jasmīns Tuberoze     Sauserdis    

Pamata notis


Pačūlija Muskuss     Osmantus
Pačūlija Muskuss     Osmantus

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi