BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Gucci Bloom Ambrosia di Fiori (Parfimērijas ūdens sievietei) Gucci Bloom Ambrosia di Fiori (Parfimērijas ūdens sievietei) Gucci Bloom Ambrosia di Fiori (Parfimērijas ūdens sievietei) Gucci Bloom Ambrosia di Fiori (Parfimērijas ūdens sievietei) -53%
Gucci Bloom Ambrosia di Fiori (Parfimērijas ūdens sievietei)Gucci Bloom Ambrosia di Fiori (Parfimērijas ūdens sievietei)
Gucci

Bloom Ambrosia di Fiori

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Jasmīns, Roze
Akcija Izdevīgi
100 ml 150 € par 100 ml
150 €
50 ml 100 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2021-02-22
līdz 2021-03-21
49,99 € 107 €

Produkta apraksts

Gucci Bloom Ambrosia di Fiori

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Ambrozija, kuras nosaukums iztēlē uzbur antīkās pasaules dzīres, bija grieķu dievu ēdiens, kam tika piedēvēta spēja dāvāt nemirstību ikvienam, kurš to baudīs. Šī smaržīgā un vērtīgā aromāta nosaukums un maģiskā aura caurstrāvo pēdējo nodaļu Gucci Bloom smaržu stāstā. Iepazīstieties ar smaržām Gucci Bloom Ambrosia di Fiori! Smaržu pamatā ir oriģinālais Gucci Bloom aromāts, ko radījuši idejas autors Alesandro Mikele un smaržu meistars Alberto Moriljass. Šajā piesātinātajā aromāta versijā košajai ziedu buķetei pievienotas jaunas sastāvdaļas, tostarp reti sastopamā un sīkstā samtainā īrisa sakne. Senie grieķi un romieši no īrisa saknes izspieda ēterisku eļļu, bet mūsdienās šī leģendārā smaržu sastāvdaļa, kas tiek iegūta no maijā Toskānā ziedošo slaveno īrisu sveķiem, var būt pat vērtīgāka par zeltu. Otrajai jaunajai notij izmantotā Damaskas roze ir labi zināma rožu šķirne. Šīs rozes ziedi tiek ievākti agri no rīta, kad tie ir vissmaržīgākie. Atšķirībā no klasiskās smaržu piramīdas struktūras ar sākumnotīm, vidusnotīm un pamatnotīm Gucci Bloom aromātā ar pilnu spēku uzreiz iesmaržojas cēlu un retu ziedu notis – jasmīna pumpuru ekstrakts, tuberoze, Indijas kviskvalisa, Damaskas roze un samtainā īrisa sakne. Smaržu oriģinālā pudelīte ieguvusi citu ietērpu uz lakota tumši purpursārta stikla, un tās vidū rotājas klasiskais logotips gaiši sārtā krāsā. Šis pats gaiši sārtais tonis uz smaržu kastītes ļauj izcelties leģendārajam Bloom herbārija rakstam, kurā ar izteiksmīgām kontūrām savijas lapas, ziedlapiņas un zari.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Jasmīns
 • Kvinskvalisa
Sirds notis

 • Tuberoze
Pamata notis

 • Roze
 • Īrisa sakne

Atsauksmes

Bez komentāriem, tie, kas mīl šīs smaržas, pirks par jebkuru cenu :)
Kristīne 2021-02-01 13:28
Aromàts ļoti patīk, pamatā puķu aromāts,bet pēcsmarža izdala kaut ko spēcīgāku. Ļoti sievišķīgs un maigs,labi turas,pēc laika jūtama smaržas
vēsma. Sajūtas smaržojot atlilst šeit minētajam aromāta aprakstam.
Agnese 2021-01-10 16:01
Rakstīt atsauksmi