BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Grown Alchemist Soothing Hand Cream   (Nomierinošs roku krēms) Grown Alchemist Soothing Hand Cream   (Nomierinošs roku krēms) Grown Alchemist Soothing Hand Cream   (Nomierinošs roku krēms)
Grown Alchemist Soothing Hand Cream   (Nomierinošs roku krēms)Grown Alchemist Soothing Hand Cream   (Nomierinošs roku krēms)
Grown Alchemist

Soothing Hand Cream

Roku krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
65 ml 47 € par 100 ml
30,49 €

Produkta apraksts

Grown Alchemist Soothing Hand Cream 

(Nomierinošs roku krēms)


Grown Alchemist Soothing Hand Cream kaktusa zieds, ciedru koksnes atlants, Tri-Hyaluronan komplekss. Šis ļoti aromātiskais roku krēms, kas sastāv no dziedinošām un izlīdzinošām aktīvajām sastāvdaļām, dziļi mitrina rokas un kutikulas, atstājot tās maigi aromātiskas.

- Kaktusu ziedu ekstrakts, kas bagāts ar Omega 7, ātri uzsūcas, lai veicinātu kolagēna ražošanu un palielinātu audu reģenerāciju, līdz minimumam samazinot grumbas, smalkas līnijas, sausumu un elastības zudumu. Rokas paliek dziļi un ilgstoši mitrinātas, jūtas maigas, elastīgas un atjaunotas.

- Tri-Hyaluronan Complex tīrā Hyaluronan molekulas ar zemu, vidēju un lielu svaru nodrošina tūlītēju, intensīvu mitrināšanu gan dziļos, gan virspusējos ādas slāņos, padarot sejas ādu jauneklīgi stingru, mirdzošu un ievērojami gludāku.

- Cedarwood Atlas ir dabisks antiseptisks līdzeklis, kas neitralizē baktērijas, vienlaikus nomierinot kairinājumu un barojot, stiprinot un stiprinot ādas barjeras funkciju.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi