SKAISTUMA IZPĀRDOŠANA LĪDZ -40% | 06.01.-02.02.2020.

GlamGlow YOUTHMUD™ Tinglexfoliate Treatment 15 g  (Atjaunojoša lobošā maska) GlamGlow YOUTHMUD™ Tinglexfoliate Treatment 15 g  (Atjaunojoša lobošā maska)
GlamGlow YOUTHMUD™ Tinglexfoliate Treatment 15 g  (Atjaunojoša lobošā maska)GlamGlow YOUTHMUD™ Tinglexfoliate Treatment 15 g  (Atjaunojoša lobošā maska)
GlamGlow

YOUTHMUD™ Tinglexfoliate Treatment

Sejas maska
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem, Nobriedušai ādai
Šobrīd nav

Produkta apraksts

GlamGlow YOUTHMUD™ Tinglexfoliate Treatment 

(Atjaunojoša lobošā maska)


Holivudas aizkulišu noslēpums ādai, kas vienā mirklī gatava filmēšanai. Glamglow lieto populāras slavenības kā Dženifere Anistone, Natālija Portmena, Mailija Sairusa, Raiens Sīkrests, Džiliana Rensika un daudzi citi. Šī dubļu maska veicina ādas kolagēna sintēzi un 10 minūšu laikā sniedz pamanāmu rezultātu un starojumu, kas saglabājas trīs dienas. Oriģinālā dubļu kosmētika maigi noloba ādas virskārtu, padarot ādu gludāku, gaišāku un maigāku. Absorbē netīrumus, neskarot dabisko aizsargslāni, padara ādu stingrāku un savelk poras. Piemērots visu vecumu vīriešiem un sievietēm ar jebkuru ādas tipu.

Šīs maskas sastāvā ietilpst: zaļā tēja, jūras dubļi un vulkāniskie pelni.

LIETOŠANA


Lietojiet pāris reižu nedēļā vai tad, kad jāpiešķir sejai mirdzums. Pēc maskas lietošanas, lietot sejas krēmu ar SPF saules aizsargfiltriem un izvairīties no tiešiem saules stariem pāris dienas, lai neveidotos nevēlama ādas pigmentācija. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi