Glamglow Gravitymud Black Glitter Mask  (Sejas kontūru nostiprinoša maska) Glamglow Gravitymud Black Glitter Mask  (Sejas kontūru nostiprinoša maska) Glamglow Gravitymud Black Glitter Mask  (Sejas kontūru nostiprinoša maska) Glamglow Gravitymud Black Glitter Mask  (Sejas kontūru nostiprinoša maska)
Glamglow Gravitymud Black Glitter Mask  (Sejas kontūru nostiprinoša maska)Glamglow Gravitymud Black Glitter Mask  (Sejas kontūru nostiprinoša maska)Glamglow Gravitymud Black Glitter Mask  (Sejas kontūru nostiprinoša maska)
GlamGlow

Gravitymud Black Glitter Mask

Sejas maska
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem, Nobriedušai ādai
50 g 100 € par 100 g
49,99 €

Produkta apraksts

Glamglow Gravitymud Black Glitter Mask

(Sejas kontūru nostiprinoša maska)


Glamglow Gravitymud Black Glitter Mask oriģinālā GRAVITYMUD™ Firming Treatment sejas maska ar savām lieliskajām īpašībām tagad papildināta ar spīdumiem, kas pacels Jūsu ādas kopšanas rituālu vēl augstākā līmenī. Šīs hologrāfiskās, mirdzošās maskas sastāvā ir tādas iedarbīgas sastāvdaļas kā lakricas TEAOXI® komplekss un ārstniecības altejas lapu ekstrakts, kas palīdz nostiprināt ādas kontūras un padara tās izteiktākas jau pēc vienas lietošanas reizes.

LIETOŠANA


Uzklājiet masku ar otiņu biezā un vienmērīgā kārtā uz tīras ādas, izvairoties no uzacīm un matu līnijas. Ļaujiet maskai iedarboties 20-30 minūtes. Kad maska ir pilnībā nožuvusi, uzmanīgi noņemiet to, sākot no malām. Noskalojiet maskas pārpalikumus no sejas ar siltu ūdeni. Lietojiet divas reizes nedēļā.  Pēc lietošanas nomazgājiet maskas otiņu ar siltu ūdeni un ziepēm un pēc tam ļaujiet nožūt.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi