GlamGlow Glowpowder™  (Izgaismojošs pūderis) GlamGlow Glowpowder™  (Izgaismojošs pūderis) GlamGlow Glowpowder™  (Izgaismojošs pūderis) GlamGlow Glowpowder™  (Izgaismojošs pūderis)
GlamGlow Glowpowder™  (Izgaismojošs pūderis)GlamGlow Glowpowder™  (Izgaismojošs pūderis)GlamGlow Glowpowder™  (Izgaismojošs pūderis)
GlamGlow

Glowpowder™

Kompaktais pūderis
1 gab
34,99 €

Produkta apraksts

GlamGlow Glowpowder™

(Izgaismojošs pūderis)


Nestāvi maliņā, iemirdzies! Acumirklīgs mirdzums Jūsu sejai ar jauno GlamGlow® mirdzuma pūderi Glowpowder™, kura sastāvā ir arī hialuronskābe. Turpmāk Jūsu kosmētikas somiņā vienmēr jābūt Jūsu iecienītākās ādas kopšanas produktu firmas izgaismojošajam pūderim Glowpowder™. Moderns un progresīvs hibrīda tipa mirdzuma pūderis. Komplektā ir trīs cits citu papildinoši toņi, kurus varēsiet lietot gan uz sejas, gan ķermeņa, - Pearl Glow, Nude Glow un Sun Glow. Pūderis ideāli piemērots ikvienam ādas tipam, un visus trīs toņus var sajaukt, lai iegūtu daudzdimensiju efektu, vai arī ādas izgaismošanai lietot vienu toni. Sastāvā ietilpst: hialuronskābe, Brazīlijas zelta māls, zeltītu dārgakmeņu daļiņas un TEAOXI® Vitalflower Complex, tā toņus var sajaukt kopā, lietot vairākās kārtās, un tie izstaro mirdzumu, maskē nepilnības, nogludina ādu, samazina poras un uzlabo ādas stāvokli.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi