GlamGlow Gentlebubble™   (Attīrošas putas sejai) GlamGlow Gentlebubble™   (Attīrošas putas sejai) GlamGlow Gentlebubble™   (Attīrošas putas sejai) GlamGlow Gentlebubble™   (Attīrošas putas sejai)
GlamGlow Gentlebubble™   (Attīrošas putas sejai)GlamGlow Gentlebubble™   (Attīrošas putas sejai)GlamGlow Gentlebubble™   (Attīrošas putas sejai)
GlamGlow

Gentlebubble™

Attīrīšanas līdzekļi
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
150 ml 17 € par 100 ml
24,99 €

Produkta apraksts

GlamGlow Gentlebubble™ 

(Attīrošas putas sejai)


GlamGlow Gentlebubble™ ikdienā lietojamais ādu uzlabojošais attīrošais līdzeklis — vislabākais ikdienas tīrīšanas līdzeklis, lai maigi, bet efektīvi attīrītu ādu un noņemtu sejas grimu un ikdienas netīrumus. Varavīksnes krāsas burbuļu iedvesmots, Gentlebubble™ ikdienā lietojams, saudzīgs attīrošais putu līdzeklis, kas apvieno ābolu ekstraktu, E vitamīnu un TEAOXI® zaļās tējas lapas. Viegla, ziepes un nātrija lauret/laurilsulfātu nesaturoša formula ietver auzu aminoskābes, kas uzlabo ādas stāvokli, bet maigi burbuļi dziļi attīra ādu un izšķīdina grimu. 

LIETOŠANA


Uzklājiet uz mitras sejas un maigi un vienmērīgi iemasējiet līdzekli ar apļveida kustībām. Rūpīgi noskalojiet un nosusiniet. Lietojiet ik dienu pēc saviem ieskatiem.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi