GlamGlow FLASHMUD™ Brightening Treatment  (Ādu gaišinoša sejas maska) GlamGlow FLASHMUD™ Brightening Treatment  (Ādu gaišinoša sejas maska) GlamGlow FLASHMUD™ Brightening Treatment (Ādu gaišinoša sejas maska) <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/8mej GlamGlow FLASHMUD™ Brightening Treatment (Ādu gaišinoša sejas maska) GlamGlow FLASHMUD™ Brightening Treatment  (Ādu gaišinoša sejas maska)
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/8mejGlamGlow FLASHMUD™ Brightening Treatment (Ādu gaišinoša sejas maska)GlamGlow FLASHMUD™ Brightening Treatment  (Ādu gaišinoša sejas maska)
GlamGlow

FLASHMUD™ Brightening Treatment

Sejas maska
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Dāvana
Dāvana! Pārsteiguma dāvana

Tikai šodien, 15.11.2020., iepērkoties Douglas e-veikalā katram pirkumam klāt saņem PĀRSTEIGUMA DĀVANU! 

15 g 133 € par 100 g
19,99 €
50 g 100 € par 100 g
49,99 €
100 g 50 € par 100 g
49,99 €

Produkta apraksts

GlamGlow FLASHMUD™ Brightening Treatment

(Ādu gaišinoša sejas maska)


Ātras iedarbības balinoša sejas maska visiem ādas tipiem un ādas toņiem. Gan vīriešiem, gan sievietēm. GlamGlow FlashMud maska, pateicoties inovatīvajām balinošajām vielām, padara ādu gaišāku, mirdzošāku un ar vienmērīgu toni. Baltā bērza mizas ekstrakts un granātābolu augļu skābe veido lielisku kombināciju ādas toņa uzlabošanai. Vienmērīga ādas raga slāņa noņemšana un intensīva aktīvo vielu iesūkšanās ādā. Āda pēc maskas lietošanas kļūst mirdzoša un jauneklīgāka. 

LIETOŠANA


Uzklāt uz attīrītas sejas ādas 2-3 reizes nedēļā, vai pēc nepieciešamības. Ļaut iedarboties 20 minūtes un noskalot ar siltu ūdeni. Pēc maskas lietošanas ieteicams lietot sejas krēmus ar augstu SPF aizsargfiltru, lai pasargātu sejas ādu no saules staru ietekmes un nevēlamo pigmentu veidošanos. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi