GlamGlow BerryGlow Probiotic Recovery Mask  (Mitrinoša sejas maska) GlamGlow BerryGlow Probiotic Recovery Mask  (Mitrinoša sejas maska) GlamGlow BerryGlow Probiotic Recovery Mask  (Mitrinoša sejas maska)
GlamGlow BerryGlow Probiotic Recovery Mask  (Mitrinoša sejas maska)GlamGlow BerryGlow Probiotic Recovery Mask  (Mitrinoša sejas maska)
GlamGlow

BerryGlow Probiotic Recovery Mask

Sejas maska
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
75 ml 60 € par 100 ml
44,99 €

Produkta apraksts

GlamGlow BerryGlow Probiotic Recovery Mask

(Mitrinoša sejas maska)


GlamGlow BerryGlow Probiotic Recovery Mask ir krēmveida, barības vielu piesātināta mierinoša maska, kura ir formulēta, lai nevainojami ātri pastiprinātu ādas veselību un atjaunotu tās mirdzumu. Hialuronskābe un jojobas eļļa savienotas, lai samitrinātu un pasargātu ādas mitruma barjeru. Probiotikas palīdz sabalansēt ādas mikrobiomus, kamēr antioksidantu bagāts ogu maisījums to pabaro. Āda jutīsies stiprāka ar saskatāmu tajā mirdzumu. Tāpat sastāvā ir bietes un hibisks, tas ir kā smūtijs tavaj sejai. Superberry blend - pabaro ar antioksidantu bagātu augļu ekstraktiem (melleņu, dzērveņu un goji) un vitamīniem. Laktobacīlu fermentu probiotikas palīdz sabalansēt un pastiprināt ādas mikrobiomus. Jojobas eļļa, hialuronskābe + šī sviests - mitrina un pabaro ādu.

LIETOŠANA


Uzklāj vienmērīgu slāni uz tīras ādas. Atstāj iedarboties 10 minūtes. Labākam rezultātam noņem masku un iemasē pārpalikumus. Ja vēlies vari noskalot un nosausināt. Turpini ar savu ikdienas ādas kopšanas rutīnu. Izvairieties no acu zonas.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi