Giorgio Armani Si Passione  (Parfimērijas ūdens sievietei) Giorgio Armani Si Passione  (Parfimērijas ūdens sievietei) Giorgio Armani Si Passione  (Parfimērijas ūdens sievietei) Giorgio Armani Si Passione  (Parfimērijas ūdens sievietei) Giorgio Armani Si Passione  (Parfimērijas ūdens sievietei) Giorgio Armani Si Passione  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Giorgio Armani Si Passione  (Parfimērijas ūdens sievietei)Giorgio Armani Si Passione  (Parfimērijas ūdens sievietei)Giorgio Armani Si Passione  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Giorgio Armani

Si Passione

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Vaniļa/Zefīrs, Pipari, Jasmīns, Ciedrs, Roze, Bumbieris
Dāvana Populārs
Dāvana! Giorgio Armani

Iegādājoties Armani produktus 79 EUR vērtībā, saņem DĀVANĀ Acqua Di Gio Homme aromātu vīrietim vai Ocean Di Gioia aromātu sievietei (15ml). 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 12.06.-06.07.2020. 

100 ml 139 € par 100 ml
139 €
50 ml 186 € par 100 ml
93 €
30 ml 220 € par 100 ml
65,99 €

Produkta apraksts

Giorgio Armani Si Passione

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Kas ir kaislība? Spēcīgas jūtas, drosme, atļaušanās, uzdrīkstēšanās izdzīvot dzīvi visā tās pilnībā. Sì Passione ir Giorgio  Armani jaunais aromāts, kas atklāj sievietes kaislīgumu – viņa ir spēcīga, sievišķīga un brīva. Tas ir intensīvs aromāts pārliecinātai sievietei, kura nepieļauj kompromisus un vēlas izdarīt drosmīgas izvēles – sievietei, kura uzdrošinās teikt “jā”. Saki Si. Aromāts apvieno intensīvu vaniļas smaržu ar rožu, heliotropu un jasmīnu ziedu aromātu, lai radītu juteklisku augļu - ziedu smaržu, kas vienlaikus atspoguļo sievišķības maigumu un spēku. Sì Passione aromāta kodols ir ciedra un modernā dzintara - koksnes nots Orcanox™, sniedzot aromātam briedumu un raksturu, atainojot jūtu spēku un paužot patiesu kaislību. 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Rozā pipari Bumbieris Upenes  
Rozā pipari Bumbieris Upenes  

Sirds notis


Jasmīns         Roze Heliotrope
Jasmīns         Roze Heliotrope

Pamata notis


      Ciedrs Vaniļa
      Ciedrs Vaniļa

 

 

 

 

Atsauksmes

Ļoti jauks aromāts
Līga 2020-05-28 07:40
Dievīgs un perfekts aromāts
Maija 2020-04-06 15:44
Loti slikts aromats. Tada sajuta ka piepildits udens.Paldies.
Svetlana 2020-03-30 07:08
Rakstīt atsauksmi