BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Giorgio Armani Beauty Eyes To Kill Midi Mascara  (Skropstu tuša) Giorgio Armani Beauty Eyes To Kill Midi Mascara  (Skropstu tuša) Giorgio Armani Beauty Eyes To Kill Midi Mascara  (Skropstu tuša)
Giorgio Armani Beauty Eyes To Kill Midi Mascara  (Skropstu tuša)Giorgio Armani Beauty Eyes To Kill Midi Mascara  (Skropstu tuša)
Giorgio Armani Beauty

Eyes To Kill Midi Mascara

Kuplinoša un pagarinoša tuša
Jaunums Dāvana
Dāvana! Giorgio Armani Beauty somiņa ar lūpu krāsas un tonālā krēma miniatūrām

Iegādājoties Giorgio Armani Beauty produktus 80 EUR vērtībā un vairāk, DĀVANĀ saņem Giorgio Armani Beauty sarkano somiņu ar Luminous Silk tonālā krēma miniatūru (5ml) un lūpu krāsas Rouge D'Armani miniatūru.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 26.04.-09.05.2021.

 
Black 4.80 ml
Drīz tirdzniecībā!

Produkta apraksts

Giorgio Armani Beauty Eyes To Kill Midi Mascara

(Skropstu tuša)


Giorgio Armani Beauty Eyes To Kill Midi Mascara viss vienā - apjoms, garums un precizitāte. Izveidojiet atmiņā paliekošu tēlu ar šo godalgoto "viss vienā" skropstu tušu. Lielajai birstītei ir īpašs dizains, kas palīdz nodrošināt skropstu apjomu, garumu un akurātu izskatu, savukārt, speciāli radīts cieto un mīksto vasku maisījums izceļ skropstas, saglabājot to elastību.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi