Frenesies Men Hair Growth Prevention Cream (Ķermeņa krēms apmatojuma samazināšanai vīrietim) Frenesies Men Hair Growth Prevention Cream (Ķermeņa krēms apmatojuma samazināšanai vīrietim)
Frénésies

Men Hair Growth Prevention Cream

Ķermeņa krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Dāvana
Dāvana! Douglas make-up skolas dāvanu karte

Iepērkoties 200 EUR vērtībā un vairāk, saņem īpašu dāvanu - iespēju apmeklēt DOUGLAS make-up skolu BEZ MAKSAS!

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 19.11.19.-05.01.2020.

50 ml 180 € par 100 ml
90 €

Produkta apraksts

Frenesies Men Hair Growth Prevention Cream

(Ķermeņa krēms apmatojuma samazināšanai vīrietim)


Frenesies Men Hair Growth Prevention Cream patentēts, inovatīvs un dabīgs produkts, ko izstrādājuši zinātnieki un ārsti, lai atbrīvoties no nevēlama ķermeņa un sejas apmatojuma uz visiem laikiem. Klīniski pētītas dabiskas sastāvdaļas kopīgi iedarbojas, lai bloķētu matu folikulu, padarot matu plānāku, gaišāku un visbeidzot pilnīgi iznīcinot to. Tradicionālā epilācija (matu izņemšana no saknes) ļauj krēma sastāvdaļām sasniegt folikulu. Krēma galvenā sastāvdaļa ir Brazīlijas rieksts, kas ir bagāts ar selēnu. Selēns un citas inovatīvās formulas sastāvdaļas iekļūst matu folikulā, kas ir tukšs pēc epilācijas, un bloķē matu funkciju folikula sīpolā, padarot matus plānākus, gaišākus un galu galā pilnībā likvidējot. Turklāt mūsu krēmus var lietot jebkuram ādas tipam, matu krāsai un jebkuram vecumam. Frenesies krēms nodrošina ādas mitrinošu un barojošu efektu, palīdzot samazināt apsārtumu un kairinājumu pēc vaksācijas. Ar formulas dabīgām sastāvdaļām šis spēcīgs krēms kļūs par jūsu jauno labāko draugu. 

Cik daudz reizes man ir nepieciešams lietot Frenesies lai atbrīvoties no visa nevēlamā apmatojuma?

Laiks, kas nepieciešams, lai neatgriezeniski apturētu nevēlamu matu augšanu, atšķiras no cilvēka. Katram indivīdam ir atšķirīga fizioloģija, tāpēc nevēlamo matu kopējais samazinājums un ciklu daudzums, kas nepieciešams, lai sasniegtu vēlamos rezultātus, ir atšķirīgs. Tomēr stingra klīniskā izpēte, kas veikta dažādās ES valstīs, liecina, ka pēc diviem līdz trim lietošanas cikliem vidējais lietotājs manīs samazinājumu par 60–80%. Ir ļoti svarīgi atcerēties, ka, lai sasniegtu labākos iespējamos rezultātus, ir rūpīgi jāievēro norādījumi. Jebkāda novirze no instrukcijām, īpaši attiecībā uz to, kā krēms iekļūst matu folikulā, ietekmēs rezultātus. Vīriešiem tika speciāli izstrādāts krēms, lai neatgriezeniski samazinātu nevēlamo ķermeņa apmatojumu. Formula tika izstrādāta, lai tiktu galā ar vīriešu nevēlamo apmatojumu, kas mēdz būt stingrāks un biezāks nekā sievietēm. Bagāta ar spēcīgām dabīgām sastāvdaļām, kas kopā iekļūst matu folikulā un bloķē proteīnu un aminoskābju darbību, kas ir būtiskas matu veidošanā. Rezultātā matu augšana ievērojami samazinās, un atlikušie mati ir daudz mīkstāki un vājāki. Kombinācijā ar mentolu, rozmarīnu un kumelīti nomierina. Novērš diskomfortu pēc epilācijas un atstāj svaiguma sajūtu!

Ieguvumi:

• Pastāvīgi samazina nevēlamus ķermeņa apmatojumu.

• Mīkstina un nomierina kairinātu ādu. 

• Mitrina.

• Nesāpīgs un viegli lietojam

LIETOŠANA


Lai Frenesies krēma lietošana būtu kvalitatīva un rezultāti veiksmīgi, jāpievērš uzmanība  krēma pareizai lietošanai un Instrukcijā noteiktai krēma pielietošanas kārtībai. Jebkura novirze no Instrukcijā noteiktās krēma pielietošanas kārtības, var ietekmēt krēma iedarbības rezultātu.

SAGATAVOŠANA:

 1. Ķermeņa ādai pirms epilācijas procedūras ir jābūt tīrai.
 2. Nelietot krēmu, kā arī citus kosmētiskos līdzekļus (tajās vietās, kur tiks veikta epilācija),24 stundas pirms epilācijas veikšanas, epilācijas veikšanas laikā un pēc epilācijas 5 dienu laika periodā.

EPILĀCIJA – matiņa likvidēšana zemādas slānī (pazīstamas šādas matiņu noņemšanas metodes:balināšana,skūšana, ķīmiskā apstrāde ar depilācijas krēmu vai putām,vaksācija, elektroepilācija, fotoepilācija, lāzerepilācija.)

 1. Pirms krēma lietošanas ir jāveic epilācija, tajās ķermeņa zonās, kurās ir nevēlamais apmatojums.
 2. Svarīgs nosacījums: neizmantot nekādus citus krēmus un eļļas, kā arī talku, pirms epilācijas,epilācijas gaitā un pēc epilācijas.
 3. Mēs rekomendējam epilāciju veikt ar karstu vasku vai cukura vasku (pievērsiet uzmanību sekojošam faktoram, jo rūpīgāk ir veikta epilācija pirms krēma uzklāšanas, jo ātrāk  ir iespējams  iegūt pozitīvu rezultātu, iespējams  jau pēc aplikācijas pirmā cikla).

KRĒMA LIETOŠANA – 1. DIENĀ

 1. Pēc epilācijas  Frenesies krēms nekavējoties ir jāuzklāj uz attiecīgās ķermeņa zonas. 
 2. Frenesies  krēms uzklājams viegli, vienmērīgā kārtā, matu augšanas pretējā virzienā.
 3. 30 minūtes krēmam nepieciešms uzsūkties ķermeņa ādā, šajā laika posmā nav ieteicams pieskarties krēma uzklātai ķermeņa zonai.

KRĒMA LIETOŠANA – 2.,3.,4.,5 .  DIENĀ

 1. Šajā laika posmā nedrīkst izmantot nekādus citus krēmus un eļļas, jo Frenesies krēmam ir mitrinoša un pretiekaisuma efekts, līdz ar to nav nepieciešams izmantot citus krēmus, eļļas vai talku.
 2. Procedūra jāatkārto 5 dienas pēc kārtas.
 3. Lai 100%  atbrīvotos no nevēlamā apmatojuma, augstākminēto procedūru nepieciešams atkārtot 2-4 reizes.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi