Foreo LUNA™ Mini 2 Midnight Black  (Maiga ādas attīrīšanas ierīce)
Foreo

LUNA™ Mini 2 Midnight Black

Maiga sejas attīrīšanas ierīce
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Foreo LUNA™ Mini 2 Midnight Black  (Maiga ādas attīrīšanas ierīce)
1. gab 139 €
 

Produkta apraksts

Foreo LUNA™ Mini 2 Midnight Black

(Maiga sejas ādas attīrīšanas ierīce)


Sejas suka LUNA™ Mini 2 ir aprīkota ar uzlaboto tīrīšanas sistēmu T-Sonic™, kas nodrošina dziļāku un efektīvāku sejas ādas attīrīšanu. Mūsdienīgā tehnoloģija T-Sonic™ un par 50 % lielāka 3 zonu sejas suka notīra iekaisumu izraisošus netīrumus, attīrot ādu un padarot to spožāku un veselīgāku. Sukas virsmā ir smalki saskares punkti, kas paredzēti rūpīgai jutīgas un sausas ādas attīrīšanai, savukārt sukas augšdaļā ir lielāki saskares punkti, kas nodrošina precīzu attīrīšanu. Impulsi sānu kanālos abās malās veicina tiešāku iedarbību, palīdzot attīrīt un atsvaidzināt taukaināku ādu. Sukas galva nav jāmaina, un, vienreiz uzlādējot, suku var izmantot 300 reizes.

Ērti lietojama, viegli tīrāma ierīce. Ūdensizturīga - lietojama pat vannā/dušā. Augstās kvalitātes silikons nodrošina ierīces 10 gadu kvalitātes garantiju. Silikona birstītes nenodilst un neveidojas mikroplaisas/poras, kurā uzkrāties netīrumiem un mikrobiem. Tās ir 35 x higiēniskākas nekā citas sejas ādas tīrīšanas birstītes. Neuzsūc sevī kosmētikas līdzekļus un ir ātri žūstoša. 

Lietojot ik dienu tikai vienu minūti, iegūsiet skaistu gludu ādu ar veselīgu mirdzumu. Pēc sejas ādas attīrīšanas palielinās ādas kopjošās kosmētikas iedarbība. Aktīvās sastāvdaļas nokļūst dziļāk ādas slāņos.

LIETOŠANA


Notīriet no sejas dekoratīvo kosmētiku izmantojot sev tīkamu kosmētikas noņēmēju. Uzklājiet uz sejas ādu attīrošu līdzekli un samitriniet Foreo Luna Mini 2 ierīci. Veiciet maigas apļveida kustības virzienā uz augšu, apstrādājot visas sejas zonas vienu minūti, mainot zonas ik pēc 15 sekundēm, vadoties pēc ierīces dotajiem gaismas signāliem. Attīrot acu zonu samaziniet ierīces intensitāti. Noskalojiet ierīci un seju ar siltu ūdeni. Lietojiet ādas kopšanas līdzekļus kā ierasts. 

Saglabājiet unikālo ierīces kodu, kas pievienots iepakojumam. Reģistrējiet to Foreo mājas lapā un aktivizējiet kvalitātes garantiju, ko nodrošina zīmols. 

Douglas Blogs | Testējam revolucionāro ierīci!

TESTĒJAM: REVOLUCIONĀRA SEJAS ATTĪRĪŠANAS IERĪCE FOREO LUNA™

Foreo Luna™  sola padarīt ādu tīru un starojošu jau triju dienu laikā. Notestējot Foreo Luna Mini™, varu apgalvot, ka tā tiešām ir taisnība! Ierīce atbrīvo sejas ādu no netīrumiem, taukiem, kosmētikas paliekām, atmirušajām ādas šūnām, kā arī uzlabo sejas ādas struktūru. Pēc tās lietošanas jebkurš ādas kopšanas līdzeklis (krēms, maska, serums) iesūcās daudz labāk, un likās, ka arī iedarbojas efektīgāk.

Ieslēdzot ierīci liekas, ka tā stipri vibrē, taču pieliekot pie sejas, ir jūtama tikai patīkama masāža. Manai normālajai, nedaudz jutīgajai ādai neradās nekādas nepatīkamas sajūtas.

Plašajā piedāvājumā ikviens atradīs sev piemērotāko Foreo ierīci:

Visvairāk man patika tas, cik vienkārši lietojama un ērta ir Foreo Luna™ (starp citu, tā ir arī ūdensizturīga, tāpēc droši vari lietot vannā vai dušā). Sāku ar dekoratīvās kosmētikas notīrīšanu, tad samitrināju sejas ādu ar ūdeni, uzklāju tīrīšanas līdzekli (iesaku Foreo Day Cleanser un Foreo Night Cleanser sievietēm, bet Foreo Cleanser For Men vīriešiem). Nospiedu ieslēgšanas pogu, izvēlējos intensitāti (katrai no ierīcēm šī funkcija nedaudz atšķiras) un apstrādāju visas sejas zonas ar maigām apļveida kustībām. Ik pēc 15 sekundēm ierīce pārtrauca darbību, un iemirgojās lampiņa, kura norādīja, ka laiks mainīt sejas zonu. Foreo Luna™ un Foreo Luna™ For Man ir pieejami arī pretnovecošanas režīmi, kurus var iedarbināt pēc sejas attīrīšanas procedūras. Beigās noskaloju seju un pašu ierīci ar ūdeni.

Sejas attīrīšanas ierīce Foreo Luna™ ir vizuāli pievilcīga, patīkama uz tausti, viegla un ērti pārnēsājama arī ceļojumu laikā. Viens no lielākajiem plusiem ir arī tas, ka ierīcei nav jāmaina uzgaļi, kas ir ekonomiski gan naudas, gan laika ziņā. Pēc nedēļas lietošanas mans sejas ādas tonis kļuva vienmērīgāks, samazinājās apsārtumi un āda izskatījās krietni veselīgāka. Es domāju, ka tas bija pateicoties tam, ka Foreo Luna™ kārtīgi attīrīja sejas ādu, tāpēc sejas krēms un maska, kurus parasti lietoju, spēja efektīgāk iedarboties. Manuprāt, Foreo Luna™ ir lielisks ieguldījums savas sejas ādas veselībā un skaistumā!

Vairāk lasi Douglas blogā .