BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Foreo LUNA™ Mini 2 Midnight Black  (Maiga ādas attīrīšanas ierīce) Foreo LUNA™ Mini 2 Midnight Black  (Maiga ādas attīrīšanas ierīce)
Foreo

LUNA™ Mini 2 Midnight Black

Maiga sejas attīrīšanas ierīce
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
1. gab
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Foreo LUNA™ Mini 2 Midnight Black

(Maiga sejas ādas attīrīšanas ierīce)


Sejas suka LUNA™ Mini 2 ir aprīkota ar uzlaboto tīrīšanas sistēmu T-Sonic™, kas nodrošina dziļāku un efektīvāku sejas ādas attīrīšanu. Mūsdienīgā tehnoloģija T-Sonic™ un par 50 % lielāka 3 zonu sejas suka notīra iekaisumu izraisošus netīrumus, attīrot ādu un padarot to spožāku un veselīgāku. Sukas virsmā ir smalki saskares punkti, kas paredzēti rūpīgai jutīgas un sausas ādas attīrīšanai, savukārt sukas augšdaļā ir lielāki saskares punkti, kas nodrošina precīzu attīrīšanu. Impulsi sānu kanālos abās malās veicina tiešāku iedarbību, palīdzot attīrīt un atsvaidzināt taukaināku ādu. Sukas galva nav jāmaina, un, vienreiz uzlādējot, suku var izmantot 300 reizes.

Ērti lietojama, viegli tīrāma ierīce. Ūdensizturīga - lietojama pat vannā/dušā. Augstās kvalitātes silikons nodrošina ierīces 10 gadu kvalitātes garantiju. Silikona birstītes nenodilst un neveidojas mikroplaisas/poras, kurā uzkrāties netīrumiem un mikrobiem. Tās ir 35 x higiēniskākas nekā citas sejas ādas tīrīšanas birstītes. Neuzsūc sevī kosmētikas līdzekļus un ir ātri žūstoša. 

Lietojot ik dienu tikai vienu minūti, iegūsiet skaistu gludu ādu ar veselīgu mirdzumu. Pēc sejas ādas attīrīšanas palielinās ādas kopjošās kosmētikas iedarbība. Aktīvās sastāvdaļas nokļūst dziļāk ādas slāņos.

LIETOŠANA


Notīriet no sejas dekoratīvo kosmētiku izmantojot sev tīkamu kosmētikas noņēmēju. Uzklājiet uz sejas ādu attīrošu līdzekli un samitriniet Foreo Luna Mini 2 ierīci. Veiciet maigas apļveida kustības virzienā uz augšu, apstrādājot visas sejas zonas vienu minūti, mainot zonas ik pēc 15 sekundēm, vadoties pēc ierīces dotajiem gaismas signāliem. Attīrot acu zonu samaziniet ierīces intensitāti. Noskalojiet ierīci un seju ar siltu ūdeni. Lietojiet ādas kopšanas līdzekļus kā ierasts. 

Saglabājiet unikālo ierīces kodu, kas pievienots iepakojumam. Reģistrējiet to Foreo mājas lapā un aktivizējiet kvalitātes garantiju, ko nodrošina zīmols. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi