E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 (darba dienās plkst. 9:00-20:00, sestdienās 9:00-17:00)

ISSA™ Brush Head Cobalt Blue  (Elektriskās zobu birstes nomaināmais uzgalis) Foreo ISSA™ Brush Head Cobalt Blue  (Elektriskās zobu birstes nomaināmais uzgalis)
Foreo

ISSA™ Brush Head Cobalt Blue

Zobu kopšanas ierīce
Dāvana
Dāvana! Rituals paraudziņš

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv ŠODIEN un RĪT, saņem DĀVANĀ Rituals paraudziņu (5ml).

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 28.09.-30.09.2020.

1 gab
19,99 €

Produkta apraksts

Foreo ISSA™ Brush Head Cobalt Blue

(Elektriskās zobu birstes nomaināmais uzgalis)


Maināmais zobu birstes uzgalis ISSA™ zobu birstei, ISSA™ 100% silikona birstīte ir ideāli piemērota lietotājiem, kuri vēlas īpaši maigu zobu tīrīšanu, tostarp cilvēkiem ar jutīgiem zobiem un smaganām gadījumos, kad smaganas atkāpjas vai tikušas veiktas kosmētiskas zobārstniecības procedūras. Birstītes uzgalis ir ražots no medicīniskās kategorijas silikona, tas veselu gadu nav jāmaina, un tas ir īpaši higiēnisks, jo tajā ir par 10 000 reizēm mazāk baktēriju nekā neilona sariņos.

Ieguvumi:

  • Pietiks lietot divas minūtes katru rītu un vakaru, lai efektīvi iztīrītu zobus un noņemtu pigmentēto aplikumu, padarot zobus baltākus.
  • Noņem aplikumu veidā, kas saudzē zobu emalju, lai novērstu jutīgumu.
  • Ražota no ātri žūstoša silikona bez porām, kas neļauj uzkrāties baktērijām, ISSA™ mini ir īpaši higiēniska un pārnēsā līdz pat 10 000 reizēm mazāk baktēriju nekā neilona zobu birstes. 
  • Nodrošina komfortablu smaganu masāžu, lai palīdzētu novērst smaganu atkāpšanos, radot veselāku mutes dobumu.
  • Mīkstie silikona sariņi izdara augstas intensitātes pulsācijas – tās ir labākas par berzējošo iedarbību, ko veic parastās zobu birstes ar sariņiem, bieži vien bojājot zobu emalju un smaganas.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi