BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Eylure ProMagnetic Lash Kit Fluttery  (Mākslīgās skropstas) Eylure ProMagnetic Lash Kit Fluttery  (Mākslīgās skropstas)
Eylure

ProMagnetic Lash Kit Fluttery

Mākslīgās skropstas
Dāvana
Dāvana! Lancome paraudziņš -Tavs 3 paraudziņš dāvanā

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv no 15.05. līdz 17.05., DĀVANĀ saņem Lancome paraudziņu.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 15.05.-17.05.2021.

1 gab
21,99 €

Produkta apraksts

Eylure ProMagnetic Lash Kit Fluttery

(Mākslīgās skropstas)


Eylure ProMagnetic Lash Kit Fluttery magnētiska lainera un skropstu komplekts. Īpaši mīkstas mākslīgās skropstas. Revolucionāra uzklāšanas sistēma. Nav nepieciešama līme. Droša un efektīva, melnā lainera formula, kas pievelk skropstas un notur vietā. Skropstas izmantojamas pat 15 reizes. Ilgnoturīgs laineris, kas neizsmērējas. Drošs lietošanai ikdienā. Viegli noņemt, piemēram, ar mitro salveti. Komplektā aplikators vieglākai skropstiņu pielikšanai.

LIETOŠANA


Uzklāj 3 kārtas lainera, visā plakstiņa garumā. Atļauj katrai kārtai pilnībā nožūt. Sāc ar vieglu līniju un padari to biezāku, ja nepieciešams, lai pielāgotu dizainu, kas vislabāk piestāv acu formai. Lai labāk noturētu skropstiņas, līnijai ir jābūt vismaz tik biezai, kā skropstu lenta. Otrais solis: Pieliec skropstiņas tieši pie lainera un piespied. Ja skropstas ir jānoņem, atjauno lainera līniju, ja nepieciešams.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi