BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Estee Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Eye Serum  (Serums acīm)
Estée Lauder

Re-Nutriv Ultimate Diamond Eye Serum

Serums acīm
Jaunums Dāvana
Dāvana! Estee Lauder somiņa un miniatūras

Igādājoties Estee Lauder produktus 59 EUR vērtībā un vairāk, saņem DĀVANĀ kosmētikas somiņu un produktu miniatūras. 

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 22.03.-30.04.2021.

Drīz tirdzniecībā!

Produkta apraksts

Estee Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Eye Serum

(Serums acīm)


Estee Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Eye Serum acis izstaro daudzpusīgu mirdzumu. Atklājiet mirdzošāku skatienu, stingrāku un tvirtāku ādu ap acīm. Bagātināts ar ādu atjaunojošo melno dimanta trifeļu ekstraktu, šis gaisīgi vieglais serums ātri iesūcas, skaisti pārveidojot ādu ap acīm. Atvēsinošajam, īpaši veidotajam keramiskajam aplikatoram ir pielāgota forma ar elastīgu uzgali, kas ļauj aptvert acu kontūras. To ir paredzēts magnētiski nostiprināt uz flakona ar patīkamu, precīzu klikšķi. Skatiet pasauli ar bezgalīgi skaistām acīm. 

LIETOŠANA


Acu serumu būs patīkami lietot vienu pašu vai zem acu krēma. Lietojiet no rītiem un vakaros uz notīrītas ādas. Paņemiet ar pirkstu galiem un maigi iepliķējiet ādā ap acīm. Pēc tam, turot masējošo aplikatoru vertikāli, virziet tā galu no iekšējā acs kaktiņa zem acīm līdz deniņiem un atkārtojiet. Nepieļaujiet iekļūšanu acīs. Īpaši veidotā, keramiskā aplikatora kopšana: pēc katras lietošanas reizes notīriet ar salveti, lai noņemtu produkta atlikumus. Uzglabāšanai novietojiet aplikatoru uz flakona. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi