Estee Lauder Advanced Night Repair Intense Reset Concentrate  (Atjaunojošs koncentrāts sejai) Estee Lauder Advanced Night Repair Intense Reset Concentrate  (Atjaunojošs koncentrāts sejai)
Estée Lauder

Advanced Night Repair Intense Reset Concentrate

Serums/koncentrāts sejai
Ādas tips/stāvoklis: Nobriedušai ādai
20 ml 420 € par 100 ml
84 €

Produkta apraksts

Estee Lauder Advanced Night Repair Intense Reset Concentrate

(Atjaunojošs koncentrāts sejai)


Estee Lauder Advanced Night Repair Intense Reset Concentrate iepazīstina ar savu jauno atjaunojošo koncentrātu lietošanai uz nakti, kas ir ātras iedarbības glābējlīdzeklis kairinātai un no stresa cietušai ādai. Ādai reaģējot uz intensīviem momentiem dzīvē, piemēram, biežu ceļošanu, gadalaiku pārmaiņām un svarīgiem notikumiem, āda var kļūt kairināta, apsārtusi un atūdeņota. Atjaunojošais koncentrāts lietošanai uz nakti, kura sastāvā ir Chronolux™ S.O.S. tehnoloģija, vienas stundas laikā samazina vizuālu ādas kairinājumu un 24 stundas nodrošina ādas mitrināšanu, papildus piegādājot izmeklētus antioksidantus, kuri stiprina ādas dabīgo spēju pielāgoties intensīva stresa avotiem. Samtainā gēlveida emulsija patiešām efektīgi rūpējas, lai jūsu āda būtu tīra, gluda un ar mazākām porām. 

LIETOŠANA


Nakts atjaunojošo koncentrātu ir kā restartēt datoru – ādas “darbība” tiek atjaunota, lai tā būtu mierīgāka un veselīgāka.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi