BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.01.-31.01.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 5 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Douglas Make Up Vice Versa Mascara  (Skropstu tuša ar hibrīda birstīti divi vienā) Douglas Make Up Vice Versa Mascara  (Skropstu tuša ar hibrīda birstīti divi vienā) Douglas Make Up Vice Versa Mascara  (Skropstu tuša ar hibrīda birstīti divi vienā) Douglas Make Up Vice Versa Mascara  (Skropstu tuša ar hibrīda birstīti divi vienā) -33%
Douglas Make Up Vice Versa Mascara  (Skropstu tuša ar hibrīda birstīti divi vienā)Douglas Make Up Vice Versa Mascara  (Skropstu tuša ar hibrīda birstīti divi vienā)Douglas Make Up Vice Versa Mascara  (Skropstu tuša ar hibrīda birstīti divi vienā)
Douglas Make - Up

Vice Versa Mascara

Kuplinoša un pagarinoša tuša
Akcija
Black
9,99 € 14,99 €

Produkta apraksts

Douglas Make Up Vice Versa Mascara

(Skropstu tuša ar hibrīda birstīti divi vienā)


Douglas Make Up Vice Versa Mascara  hibrīda birstītes vienā pusē ir izvietoti šķiedras sariņi, kas nodrošina izcilu kuplumu, bet otrā pusē – plastmasas sariņi, kas atdala, pagarina un atliec skropstas. Gūsti prieku no dubultās birstītes, kas nodrošina divreiz vairāk iespēju un tādu izskatu, kādu vēlies, – dabisku vai dramatisku! Radi skaistu, dabisku, dienas vai ballītes dekoratīvās kosmētikas tēlu. Uzklāj Douglas Make Up Vice Versa Mascara skropstu tušu ar birstītes šķiedru sariņiem, lai padarītu skropstas biezākas un apjomīgākas. Papildini tēlu ar mirdzošu lūpukrāsu, piemēram, Douglas Mirror Shine Lipstick, un esi gatava doties! 

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi