Douglas Make Up Lash Love Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša) Douglas Make Up Lash Love Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša) Douglas Make Up Lash Love Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša) Douglas Make Up Lash Love Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša)
Douglas Make Up Lash Love Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša)Douglas Make Up Lash Love Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša)Douglas Make Up Lash Love Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša)
Douglas Make - Up

Lash Love Mascara

Kuplinoša un pagarinoša tuša
Jaunums Dāvana
Dāvana! Douglas Make-up

Iegādājoties Douglas Make-up 21 EUR vērtībā, saņemsi DĀVANĀ kosmētikas somiņu. 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 06.04.-19.04.2020. 

 
10 ml 10.00 ml 170 € par 100 ml
16,99 €

Produkta apraksts

Douglas Make Up Lash Love Mascara

(Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša)


Douglas Make Up Lash Love Mascara skropstas, kurās iemīlēties. Iegūsti īpaši izteiksmīgas skropstas ar jauno skropstu tušu, –tās birstītes viena puse pacels tavas skropstas no saknēm līdz pašiem galiņiem, vienlaikus uzlokot un padarot tās kuplākas,bet otra puse nodrošinās perfekti izķemmētas skropstas bez tušas kamoliņiem. Skropstu tušu, kas neizsmērējas, līdz ar pievilcīgi kuplām, garām skropstām! Esi gatava pārsteidzošam efektam! Šī formula, kas īpaši izstrādāta jutīgām acīm, nesatur pretrunīgi vērtētas un kaitīgas sastāvdaļas. Viegli notīrīt ar siltu ūdeni. 

LIETOŠANA


Sāc ar birstītes īsākajiem sariņiem virzienā no skropstu saknēm, viegli kustinot birstīti, lai piešķirtu skropstām apjomu! Pagriez birstītes otru pusi ar garākajiem sariņiem un izķemmē skropstas, atdalot tās citu no citas  un pagarinot! Padoms: Jau pēc vienas kārtas uzklāšanas tavas skropstas izskatās kuplākas un atliektākas. Lai panāktu dramatiskāku efektu, uzklāj papildu kārtas!

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi