BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Douglas Make Up Lash Love Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša) Douglas Make Up Lash Love Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša) Douglas Make Up Lash Love Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša) Douglas Make Up Lash Love Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša)
Douglas Make Up Lash Love Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša)Douglas Make Up Lash Love Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša)Douglas Make Up Lash Love Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša)
Douglas Make - Up

Lash Love Mascara

Kuplinoša un pagarinoša tuša
 
10 ml 10.00 ml 170 € par 100 ml
16,99 €

Produkta apraksts

Douglas Make Up Lash Love Mascara

(Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša)


Douglas Make Up Lash Love Mascara skropstas, kurās iemīlēties. Iegūsti īpaši izteiksmīgas skropstas ar jauno skropstu tušu, –tās birstītes viena puse pacels tavas skropstas no saknēm līdz pašiem galiņiem, vienlaikus uzlokot un padarot tās kuplākas,bet otra puse nodrošinās perfekti izķemmētas skropstas bez tušas kamoliņiem. Skropstu tušu, kas neizsmērējas, līdz ar pievilcīgi kuplām, garām skropstām! Esi gatava pārsteidzošam efektam! Šī formula, kas īpaši izstrādāta jutīgām acīm, nesatur pretrunīgi vērtētas un kaitīgas sastāvdaļas. Viegli notīrīt ar siltu ūdeni. 

LIETOŠANA


Sāc ar birstītes īsākajiem sariņiem virzienā no skropstu saknēm, viegli kustinot birstīti, lai piešķirtu skropstām apjomu! Pagriez birstītes otru pusi ar garākajiem sariņiem un izķemmē skropstas, atdalot tās citu no citas  un pagarinot! Padoms: Jau pēc vienas kārtas uzklāšanas tavas skropstas izskatās kuplākas un atliektākas. Lai panāktu dramatiskāku efektu, uzklāj papildu kārtas!

Atsauksmes

Izcila birstīte, nekas neķep, labi pagarina skropstas.
Līga 2021-02-15 22:19
Izmēģināju vairākas tušas, kuras var noņemt ar siltu ūdeni, un šī mani pārsteidza-tiešām labi turās un viegli noņemt ar siltu ūdeni. Birstīte super!
Kristīne 2020-08-29 21:39
Rakstīt atsauksmi