Douglas Make Up Charcoal Angled Blush Brush  (Ota vaigu sārtuma uzklāšanai) Douglas Make Up Charcoal Angled Blush Brush  (Ota vaigu sārtuma uzklāšanai) Douglas Make Up Charcoal Angled Blush Brush  (Ota vaigu sārtuma uzklāšanai)
Douglas Make Up Charcoal Angled Blush Brush  (Ota vaigu sārtuma uzklāšanai)Douglas Make Up Charcoal Angled Blush Brush  (Ota vaigu sārtuma uzklāšanai)
Douglas Make - Up

Charcoal Angled Blush Brush

Ota
Douglas Lepojas
1 gab
14,99 €

Produkta apraksts

Douglas Make Up Charcoal Angled Blush Brush

(Ota vaigu sārtuma uzklāšanai)


Douglas Make Up Charcoal Angled Blush Brush ar šo otu ir viegli nevainojami izgaismot un veidot sejas aprises. Tās slīpā forma nodrošina visaugstāko uzklāšanas precizitāti. Tā ir piemērota krēmveida vai pūdera vaigu sārtumam, bronzerim un izgaismotājam. Dažādiem grima veidiem: dabiskam, izgaismojošam un veidojošam. Padomi lietošanai: lai iegūtu dabisku efektu, uzklājiet sārtumu vai izgaismotāju uz vaiga kaula ar astotnieka kustībām. Lai iegūtu izgaismojošu efektu, pielieciet otu pie vaiga kaula apakšdaļas un veiciet apļveida kustības, virzoties uz augšu un sejas ārmalu. Lai iegūtu veidojošu efektu, pielieciet otu pie vaiga kaula ar otas garāko pusi sejas centra virzienā un uzklājiet līdzekli, velkot birsti atpakaļ, virzienā prom no sejas centra.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi