BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.02.-28.02.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Douglas Make Up Big Bronzing Powder   (Bronzējošs pūderis sejai un ķermenim) Douglas Make Up Big Bronzing Powder   (Bronzējošs pūderis sejai un ķermenim) Douglas Make Up Big Bronzing Powder   (Bronzējošs pūderis sejai un ķermenim) Douglas Make Up Big Bronzing Powder   (Bronzējošs pūderis sejai un ķermenim) Douglas Make Up Big Bronzing Powder   (Bronzējošs pūderis sejai un ķermenim)
Douglas Make Up Big Bronzing Powder   (Bronzējošs pūderis sejai un ķermenim)Douglas Make Up Big Bronzing Powder   (Bronzējošs pūderis sejai un ķermenim)Douglas Make Up Big Bronzing Powder   (Bronzējošs pūderis sejai un ķermenim)
Douglas Make - Up

Big Bronzing Powder

Bronzējošs pūderis
Douglas Lepojas

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
Nr. 100 17.00 g
17,99 €

Produkta apraksts

Douglas Make Up Big Bronzing Powder 

(Bronzējošs pūderis sejai un ķermenim)


Zīdaini brūns pūderis, kas sniedz jums ārkārtīgi nevainojamu un veselīgu ādu. Maigais pūderis ir ideāli piemērots, lai saplūstu ar jūsu ādas toni. Izlīdzināšans un gaismas pilnveidošanas tehnoloģija garantē zīdainu, gludu un dinamisku efektu. Āda izskatās gludāka un saulē iedegusi. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi