Douglas Home SPA Spirit Of Asia Body Scrub  (Ķermeņa skrubis) Douglas Home SPA Spirit Of Asia Body Scrub  (Ķermeņa skrubis) Douglas Home SPA Spirit Of Asia Body Scrub  (Ķermeņa skrubis) Douglas Home SPA Spirit Of Asia Body Scrub  (Ķermeņa skrubis)
Douglas Home SPA Spirit Of Asia Body Scrub  (Ķermeņa skrubis)Douglas Home SPA Spirit Of Asia Body Scrub  (Ķermeņa skrubis)Douglas Home SPA Spirit Of Asia Body Scrub  (Ķermeņa skrubis)
Douglas Home SPA

Spirit Of Asia Body Scrub

Ķermeņa skrubis
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Jaunums Dāvana
Dāvana! Douglas Home SPA

Iegādājoties Douglas Home produktus 20 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ Douglas Home SPA dvieli.

*Dāvanas nesummējas. **Dāvanas nosacījumi spēkā 23.03.-19.04.2020. ***TIKAI E-VEIKALĀ

200 g 7,50 € par 100 g
14,99 €

Produkta apraksts

Douglas Home SPA Spirit Of Asia Body Scrub

(Ķermeņa skrubis)


Douglas Home SPA Spirit Of Asia Body Scrub nospiediet pauzes pogu un ļaujiet sev ieelpot! Atklājiet mūsu Home SPA līniju, kuru iedvesmojusi pasaules leģendārā skaistumkopšanas tradīcija. Līniju veido ķermeņa kopšanas produkti, kas izstrādāti, lai ļautu baudīt perfektu ēterisko eļļu un dabisko aromātu sinerģiju. Izstrādāts ar labākajām dabīgajām sastāvdaļām, kas piešķir jūsu ādai mirdzumu un kopšanu, koriandra ēterisko eļļu un zaļo tēju, kā arī bambusu un jūras sāli, kas noņem atmirušās šūnas. Tas satur arī šī sviesta eļļu un E vitamīnu, kam ir barojošas īpašības, atstājot ādu maigu un gludu. Atslābinošais Āzijas gara aromāts satur zaļās tējas, bergamotes, jasmīna un kumarīna piezīmes, lai jūsu ķermenis būtu harmonisks. Aromāts aizved jūs no ikdienas stresa miera oāzē. Izmēģiniet Spirit of Asia ķermeņa skrubi un jūtieties labi un viegli, it kā pēc meditācijas! Atklājiet savu iekšējo līdzsvaru, mierīgi elpojiet un smaidiet!   

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi