Douglas Home SPA Seathalasso Body Lotion  (Ķermeņa losjons)Douglas Home SPA Seathalasso Body Lotion  (Ķermeņa losjons)
Douglas Home SPA

Seathalasso Body Lotion

Ķermeņa losjons
ĀDAS TIPS/STĀVOKLIS: Visiem ādas tipiem
300 ml 3,33 € par 100 ml
9,99 €
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ PAKOMĀTIEM!

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ

Produkta apraksts

Douglas Home SPA Seathalasso Body Lotion

(Ķermeņa losjons)


Douglas Home SPA Seathalasso Body Lotion nospiediet pauzes pogu un ļaujiet sev ieelpot! Atklājiet mūsu Home SPA līniju, kuru iedvesmojusi pasaules leģendārā skaistumkopšanas tradīcija. Līniju veido ķermeņa kopšanas produkti, kas izstrādāti, lai ļautu baudīt perfektu ēterisko eļļu un dabisko aromātu sinerģiju. Ķermeņa losjons, kas satur bergamotes ēterisko eļļu un jūras sāls minerālus, viegli uzsūcas ādā, sniedzot zīda maigumu. Seathalasso līnijas atsvaidzinošais aromāts sastāv no jasmīna, ceriņu, apelsīnu ziedu notīm, kā arī baltā muskusa un ciedra, kas rada uzmundrinošu un dinamisku efektu. Ļaujiet ķermeņa losjonam dot jums enerģiju, kā atpūtu pie jūras. Izmantojiet šo atsvaidzinošo veidu, kā palutināt sevi un izbaudīt jūras spēku!   

Atsauksmes

Ērti lietot, izmantojot dozatora sūknīti. Patīkama bergamotes smarža; nedaudz jūtams apelsīnu aromāts; produkta iepakojuma krāsa vedina uz domām par jūru, par atpūtu pie jūras. Produkts ātri iesūcas ādā; nav lipīgs; īsts mājas SPA produkts, lai palutinātu ādu un iegūtu tūlītēju atsvaidzinājumu.
Vineta 2020-03-04 11:25
Patīkams, svaigs aromāts. Pēc nožūšanas aromāts nav 'uzbāzīgs' un āda jūtas maigāka. Ātri uzsūcas ādā un nav lipīgs. Neieteiktu cilvēkiem ar sausu ķermeņa ādu, jo tas nav barojošs.
Laura 2020-02-24 18:32
Rakstīt atsauksmi