Douglas Home SPA Harmony Of Ayurveda Body Scrub  (Ķermeņa skrubis) Douglas Home SPA Harmony Of Ayurveda Body Scrub  (Ķermeņa skrubis) Douglas Home SPA Harmony Of Ayurveda Body Scrub  (Ķermeņa skrubis)
Douglas Home SPA Harmony Of Ayurveda Body Scrub  (Ķermeņa skrubis)Douglas Home SPA Harmony Of Ayurveda Body Scrub  (Ķermeņa skrubis)
Douglas Home SPA

Harmony Of Ayurveda Body Scrub

Ķermeņa skrubis
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
300 g 5,00 € par 100 g
14,99 €

Produkta apraksts

Douglas Home SPA Harmony Of Ayurveda Body Scrub

(Ķermeņa skrubis)


Douglas Home SPA Harmony Of Ayurveda Body Scrub nospiediet pauzes pogu un ļaujiet sev ieelpot! Atklājiet mūsu Home SPA līniju, kuru iedvesmojusi pasaules leģendārā skaistumkopšanas tradīcija. Līniju veido ķermeņa kopšanas produkti, kas izstrādāti, lai ļautu baudīt perfektu ēterisko eļļu un dabisko aromātu sinerģiju. Izveidots, izmantojot labākās dabiskās sastāvdaļas, kas piešķir jūsu ādai maigumu. Apelsīnu ēteriskā eļļa un mandeles baros ādu, bet jūras sāls un apelsīnu pīlings noņems mirušās šūnas. Tas satur arī šī sviestu un kokosriekstu eļļu, kam piemīt mitrinošas īpašības, atstājot ādu maigu un gludu. Ajūrvēdas līnijas jutekliskais aromāts sastāv no persiku, mango, jasmīna un muskusa notīm, radot juteklīgu Indijas izjūtu. Ļaujiet ķermeņa skrubim Harmony of Ayurveda ietīt jūs siltā relaksācijas sajūtā. Uzlādējiet savu ķermeni un dvēseli ar jauniem spēkiem un izbaudiet mierīgas domas! 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi