Douglas Focus Aqua Focus Moisturizing Ampoules  (Mitrinošas sejas ampulas) Douglas Focus Aqua Focus Moisturizing Ampoules  (Mitrinošas sejas ampulas) Douglas Focus Aqua Focus Moisturizing Ampoules  (Mitrinošas sejas ampulas)
Douglas Focus Aqua Focus Moisturizing Ampoules  (Mitrinošas sejas ampulas)Douglas Focus Aqua Focus Moisturizing Ampoules  (Mitrinošas sejas ampulas)
Douglas Focus

Aqua Focus Moisturizing Ampoules

Serums/koncentrāts sejai
Ādas tips/stāvoklis: Normālai ādai, Kombinētai ādai, Sausai ādai
Douglas Lepojas
Komplekts
9,99 €

Produkta apraksts

Douglas Focus Aqua Focus Moisturizing Ampoules

(Mitrinošas sejas ampulas)


Douglas Focus Aqua Focus Moisturizing Ampoules ikdienas rituāls sejas ādas mitrināšanai. Sastāvā ietilpst koncentrēts Šveices ledāju ūdens, opuncijas un hialuronskābe, kas uzlabos Jūsu sejas ikdienas mitrināšanu. Lai sasniegtu maksimālu efektivitāti, izmantojiet kā kursu: 1 ampulu dienā,  5 dienas. Uzklāt uz sejas un kakla. 

LIETOŠANA


Pirms lietošanas sakratīt. Atveriet ampulu ar salvetes palīdzību. Iztukšojiet šķidrumu plaukstā. Uzklājiet uz sejas un kakla zonas. Pagaidiet 2 minūtes un noņemiet pārpalikumu ar kokvilnas vates disku. Turpiniet ikdienas rituālu ar sejas krēmu.  Stikla pudele, uzmanieties to atverot. Pēc atvēršanas nekavējoties jāizmanto katra ampula. 5 x 1.5 ml

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi