BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Douglas Accessories Eyelash Curler  (Skropstu atliecējs) Douglas Accessories Eyelash Curler  (Skropstu atliecējs) Douglas Accessories Eyelash Curler  (Skropstu atliecējs) -25%
Douglas Accessories Eyelash Curler  (Skropstu atliecējs)Douglas Accessories Eyelash Curler  (Skropstu atliecējs)
Douglas Accessories

Eyelash Curler

Aksesuāri
Jaunums Dāvana Akcija
Dāvana! Douglas kosmētikas somiņa

Iegādājoties jebkuras Douglas līnijas produktus 25 EUR vērtībā un vairāk, DĀVANĀ saņem Douglas kosmētikas somiņu.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 19.04.-16.05.2021. ***Dāvanas neattiecas uz Douglas Essential Rosy Glow Day Cream Delicate Rose dienas krēmu un Douglas Essential Radiance Mask Delicate Rose sejas masku.

Dāvana! Biotherm paraudziņš - Tavs 3 paraudziņš dāvanā

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv no 12.05. līdz 14.05., DĀVANĀ saņem Biotherm paraudziņu.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 12.05.-14.05.2021.

1 gab Akcija spēkā:
no 2021-04-19
līdz 2021-05-16
7,46 € 9,95 €

Produkta apraksts

Douglas Accessories Eyelash Curler

(Skropstu atliecējs)


Douglas Accessories Eyelash Curler obligāti nepieciešams dabisku, plati atvērtu acu izskata iegūšanai. Skropstu uzliecējs ir lielisks piederums, kas ļauj iegūt nevainojami uzliektas un dabiski krāšņas skropstas. To ir viegli lietot, jo tas ir ergonomiski izliekts un piemērots visām acu formām. 

 

 

LIETOŠANA


Skatieties lejup un novietojiet skropstu saknes uz spilventiņa. Viegli uzspiediet dažas sekundes. Atkārtojiet, novietojot skropstu vidusdaļu.  Nelietojiet pēc skropstu tušas uzklāšanas. Nenovietojiet pārāk tuvu acu plakstiņam. Nespiediet pārāk stipri vai pārāk ilgi. Nekarsējiet uzliecēju pirms lietošanas. Regulāri notīriet spilventiņus un nomainiet ik pēc sešiem mēnešiem. 

Izmazgājiet sūkli pirms pirmās lietošanas reizes, lai noņemtu krāsaino daļiņu pārpalikumus.
Pirms lietošanas samitriniet sūkli un paņemiet tonālo krēmu ar sūkli.  Pēc tam ar plakano pusi iestrādājiet tekstūru visā sejas ādā.
Uzklājiet maskējošo līdzekli zem acīm un precīzi iestrādājiet ar smailo pusi.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi