UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  3 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-V 9:00-17:00)

Douglas Accessories Brush Set For Eyes & Brows  (Otu komplekts) Douglas Accessories Brush Set For Eyes & Brows  (Otu komplekts) Douglas Accessories Brush Set For Eyes & Brows  (Otu komplekts)
Douglas Accessories Brush Set For Eyes & Brows  (Otu komplekts)Douglas Accessories Brush Set For Eyes & Brows  (Otu komplekts)
Douglas Accessories

Brush Set For Eyes & Brows

Ota
Dāvana
Dāvana! Douglas Sun Shimmering and Tan prolonging body lotion 200ml

Iegādājoties Douglas līnijas produktus 25 EUR vērtībā un vairāk, DĀVANĀ saņem Douglas Sun Shimmering and Tan prolonging body lotion (200ml)

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 05.07.-01.08.2021.

Komplekts
19,95 €

Produkta apraksts

Douglas Accessories Brush Set For Eyes & Brows

(Otu komplekts)


Lielisks vegānisku otu komplekts ar FSC koka rokturiem un sintētiskiem sariem. Somiņa ir izgatavota no pārstrādātas plastmasas. Šajā komplektā ir iekļauta plakana acu ēnu ota (200), slīpa acu ēnu ota (202), acu ēnu sapludināšanas ota (204) un uzacu iezīmēšanas ota (220). Visas ir ievietotas elegantā maciņā no pārstrādātas plastmasas.

LIETOŠANA


Izmantojiet šo obligāti nepieciešamo acu otu kombināciju, lai iegūtu ideālu grimu. Sāciet ar Flat Eyeshadow otu (200), lai uzklātu acu ēnas visam acu plakstiņam. Lietojiet Angled Eyeshadow otu (202), lai uzklātu tekstūru augšējai un apakšējai skropstu līnijai. Izmantojiet Eyeshadow Blender otu (204), lai sapludinātu iepriekš uzklātās tekstūras. Pēc tam izmantojiet Brow Definer otu (220), lai uzklātu pūdera, želejas un krēmveida tekstūru uzacīm.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi