Dolce & Gabbana The Only One Eau De Parfum Intense (Parfimērijas ūdens sievietei) Dolce & Gabbana The Only One Eau De Parfum Intense (Parfimērijas ūdens sievietei) Dolce & Gabbana The Only One Eau De Parfum Intense (Parfimērijas ūdens sievietei) Dolce & Gabbana The Only One Eau De Parfum Intense (Parfimērijas ūdens sievietei) Dolce & Gabbana The Only One Eau De Parfum Intense (Parfimērijas ūdens sievietei)
Dolce & Gabbana The Only One Eau De Parfum Intense (Parfimērijas ūdens sievietei)Dolce & Gabbana The Only One Eau De Parfum Intense (Parfimērijas ūdens sievietei)Dolce & Gabbana The Only One Eau De Parfum Intense (Parfimērijas ūdens sievietei)
Dolce&Gabbana

The Only One Eau De Parfum Intense

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Citrusi, Vaniļa/Zefīrs, Jasmīns, Ciedrs, Kašmirs, Apelsīna ziedi, Neroli
50 ml 202 € par 100 ml
101 €
30 ml 237 € par 100 ml
70,99 €

Produkta apraksts

Dolce & Gabbana The Only One Eau De Parfum Intense

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Sievišķībai tiek piešķirta jauna intensitāte The Only One Eau de Parfum Intense, kas ir Dolce & Gabbana Beauty jaunākais līnijas The Only One izdevums. Kamēr The Only One Eau de Parfum slavināja dzīvi kā dzīres un apbrīnas izraisīšanu ikvienā, The Only One 2 Eau de Parfum iemūžināja vēlmes spēku, The One One Parfum Intense svin visapburtākās un aizraujošākās The Only One sievietes īpašības. Šī hipnotiskā aromāta valdzinošās vilināšanas un neatvairāmas juteklības absolūtā būtība ir valdzinoša, apburoša un pilnīgas atkarības radoša. The Only One Eau de Parfum Intense balstās uz The Only One līnijas florientālo mantojumu ar aizraujošu jauno aromātu. Tāpat kā sieviete, kuru tas pārstāv, aromāts ir sarežģīta intensīvas un saules juteklības kombinācija. Vilinoši sievišķīgi un neatvairāmi vilinoši, tā paraksts meklējams pārsteidzošajā žilbinošā zelta apelsīna ziedu kombinācijā, kas kontrastē ar hipnotizējošu melno vaniļu. Dzirkstošā itāļu mandarīna, kraukšķīgā zaļo ābolu akcenta un zelta neroli esences galvenās notis izgaismo aromāta starojošo ziedu sirdi. Apžilbinošā zelta apelsīna ziedu notis sajaucas ar jasmīna absolūto juteklīgumu, ko maigi apņem krēmīga, sulīga kokosriekstu esence, kas smaržai piešķir siltu un saulainu auru. Gludās, saldās tumšās vaniļas notispamatnēpastiprina tās atkarību izraisošo īpatnību, to papildinot ar ciedra un kašmira koksnainumu. Gluži kā oriģinālajam The Only One aromātam, arī šī aromāta veidols ir veidots ar tīrām ģeometriskām līnijām, pudelīte ir melnā tonī, kas ir zīmola Dolce & Gabbana ikoniskā krāsa. Tā atspoguļo aromāta hipnotisko intensitāti. Zelta gredzena detaļa atmodina Vienīgās sievietes izstarojošo eleganci, savukārt grēcīgais kursīva skripts uzbur viņas vilinošo siluetu.

 

 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Āboli
 • Mandarīns
 • Neroli
Sirds notis

 • Apelsīna ziedi
 • Jasmīns
 • Kokos riekts
Pamata notis

 • Ciedrs
 • Kašmerāns
 • Vaniļa

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi