BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.06.-30.06.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  3 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Dolce&Gabbana Dolce Rose (Tualetes ūdens sievietei) Dolce&Gabbana Dolce Rose (Tualetes ūdens sievietei) Dolce&Gabbana Dolce Rose (Tualetes ūdens sievietei) Dolce&Gabbana Dolce Rose (Tualetes ūdens sievietei) Dolce&Gabbana Dolce Rose (Tualetes ūdens sievietei)
Dolce&Gabbana Dolce Rose (Tualetes ūdens sievietei)Dolce&Gabbana Dolce Rose (Tualetes ūdens sievietei)Dolce&Gabbana Dolce Rose (Tualetes ūdens sievietei)
Dolce&Gabbana

Dolce Rose

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Citrusi, Koksne, Muskuss, Sandalkoks, Roze
Dāvana
Dāvana! Dolce & Gabanna The Only One EDP 7,5ml

Iegādājoties jebkuru Dolce & Gabanna aromātu 50ml un vairāk, DĀVANĀ saņem Dolce&Gabbana The Only One EDP aromāta miniatūru (7,5ml). 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 16.06.-04.07.2021.

50 ml 158 € par 100 ml
78,99 €
30 ml 190 € par 100 ml
56,99 €

Produkta apraksts

Dolce&Gabbana Dolce Rose

(Tualetes ūdens sievietei)


Dolce & Gabbana Beauty iepazīstina ar Dolce Rose, izsmalcināto ziedu, kas pievienojas Dolce buķetei. Šis spilgtais un atkarību izraisošais tualetes ūdens parāda jaunu Dolce meitenes šķautni. Drosmīga, dzīvespriecīga sabiedriska un atklāta – viņa aizpilda ielas ar savu spontāno sievišķo garu. Dolce Rose cildina visikoniskāko no ziediem - mīlestības, skaistuma un sievišķības simbolu, kas ir viens no Dolce & Gabbana kulta paraugiem. Smaržas, ko izstrādājis parfimērs/e Violaine Kolasa, ir atkarību izraisošs augļu ziedu, kas apvieno smalku rožu Absolute un kraukšķīgo rožu centifoliju ar maigajiem muskusiem un asajām sarkanajām jāņogām. Priecīga un enerģijas pilna, Dolce Rose ir izsmalcināti pievilcīga roze. Aromāts tiek atvērts ar dzīvīgām augļu notīm, radot kraukšķīga zaļa ābola un sulīga mandarīna saldumu pretstatā asajām sarkanajām jāņogām. Aromāta sirdī, šim garšīgajam kokteilim pievienojas sulīgs baltais persiks, kas atklāj ceļu uz ziedu pušķi, gatavotu no krēmīgām magnolijas ziedlapiņām un majestātiskas rozes. Divas dažādas rožu notis harmoniski zied aromāta sirdī, piešķirot kompozicijai unikalitāti. Rožu centifoliju essence atklāj zieda kraukšķīgos un svaigos aspektus, savukārt rozes Absolute sniedz jutekliskāku un pūderaino sajutu  - ikonisko rožu noti. Šo bagātīgo rožu sirdi līdzsvaro maiga muskusa fons, kas sajaucas ar atkarību izraisošu sandalkoku un balto koksni.

 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Āboli
 • Jāņogas
 • Mandarīns
Sirds notis

 • Magnolija
 • Persiks
 • Roze
Pamata notis

 • Muskuss
 • Sandalkoks
 • Baltā koksne

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi