Dolce &Gabbana The One Eau de Toilette  (Tualetes ūdens sievietei) Dolce &Gabbana The One Eau de Toilette  (Tualetes ūdens sievietei) Dolce &Gabbana The One Eau de Toilette  (Tualetes ūdens sievietei) Dolce &Gabbana The One Eau de Toilette  (Tualetes ūdens sievietei)
Dolce &Gabbana The One Eau de Toilette  (Tualetes ūdens sievietei)Dolce &Gabbana The One Eau de Toilette  (Tualetes ūdens sievietei)
Dolce&Gabbana

The One Eau de Toilette

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Vaniļa/Zefīrs, Muskuss, Dzintars, Vetīvers, Jasmīns, Bergamote, Apelsīna ziedi
50 ml 166 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2020-04-09
līdz 2020-04-12
83 €
30 ml 198 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2020-04-09
līdz 2020-04-12
59,49 €

Produkta apraksts

Dolce &Gabbana The One Eau de Toilette

(Tualetes ūdens sievietei)


Dolce &Gabbana The One Eau de Toilette jauna atkarība no ziediem, kas pārsteidz ar jutekliskumu! Tirgus Neapolē. Vidusjūras saules zeltainā gaisma. Ielu mākslinieki un tirgotāji izklaidē ļaudis, kas bauda gardos Itālijas ēdienus priecīgā svētku atmosfērā. Un žilbinoši skaista, bet vienlaikus arī jautra, silta, spontāna jauna sieviete, kas tver mirkli, bauda dzīvi visā pilnībā. Viņas starojošais smaids nekavējoties visu izgaismo. Viņa ir The One. Apburošs, juteklisks un sievišķīgs aromāts ar pievienotu svaiguma niansi, kas pastiprina galveno baltās lilijas noti. Vibrējošs dzīvības pilns ziedu aromāts visās tās niansēs. Baltās lilijas ziedlapas klātas ar zeltītiem ziedputekšņiem satiekas ar Itālijas bergamotes ziediem, mandarīnu esencēm, zīdaino ličiju un saldo balto persiku. Apburošā vaniļa, vetivers un muskuss apvij šo bagātīgo buķeti jutekliskā tīmeklī. The One atpazīstamais aromātu flakons ir izstieptāks, slaidāks ar elegantākām līnijām. Ģeometriskais zelta vāciņš, spīdīgais melnais logo un zeltītā kastīte sasaucas ar līnijas krāsu kodu.

 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Ličijas Mandarīns Persiks Bergamote
Ličijas Mandarīns Persiks Bergamote

Sirds notis


Lilija Apelsīna ziedi Ilang-ilang Jasmīns Maijpuķīte Irbulene  
Lilija Apelsīna ziedi Ilang-ilang Jasmīns Maijpuķīte Irbulene  

Pamata notis


Vetivers Muskuss Dzintars Sūnas Vaniļa
Vetivers Muskuss Dzintars Sūnas Vanilīns

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi