Pāriet uz galveno saturu

DOLCE&GABBANA K Elixir Parfimēts eliksīrs vīrietim

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA: Koksne, Vīraks
KAM: Vīrietim
Selected variation
50 ml 3,12 € / 1 ml
156 €

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ DOUGLAS VEIKALIEM!
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00*.
*Jums tiks nosūtīta ziņa, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai!

Produkta apraksts

DOLCE&GABBANA K Elixir

(Parfimērijas ūdens (EDP))


K by DOLCE&GABBANA Elixir pārvērš jutekliskumu kaislībā un magnētismu patiesā saiknē, piedāvājot maņām ārkārtīgu bagātību un magnētisku dziļumu.

DIZAINS
Aromāts iesaiņots tumši zila laka stikla flakonā ar sudraba detaļām, un flakons izceļas ar DOLCE&GABBANA ikonisko K kroni. K by DOLCE&GABBANA Elixir: koka un dzintara kompozīcija, kas atstāj aiz sevis magnētisku nospiedumu.
Aromātu ekskluzīvi DOLCE&GABBANA radījusi Daphne Bugey.

TOP
Aromāts atveras ar smaržkociņu notīm, kas simbolizē senlaicīgu un mūžīgu spēku. Tā dūmakainās virpuļošās notis rada intensīvu un magnētisku priekšspēli.
SIRDS
Sirdī atklājas labdanuma dzintara sveķi, kas izplūst ar kausētu siltumu un ādas, dūmakainiem apakštoņiem.
BĀZE
Bāzē guajak koks ar saldām, maigām un viegli dūmakainām notīm noslēdz kompozīciju ar izsmalcinātu un neatvairāmu pieskārienu.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

  • Vīraks
Sirds notis

  • Labdanum
Pamata notis

  • Gvajaka koks

Lietošana

Uzsmidziniet smaržas uz iekšējās plaukstas locītavas, kakla un aiz ausīm. Lai panāktu intensīvāku efektu, varat uzsmidzināt smaržas arī uz apģērba.

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas:

INGREDIENTS: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, VANILLIN, ACETYL CEDRENE, LINALYL ACETATE, POGOSTEMON CABLIN OIL, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LAVANDULA OIL/EXTRACT, COUMARIN, LIMONENE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, HYDROXYCITRONELLAL, PINENE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, CITRONELLOL, BETACARYOPHYLLENE, EUGENOL, ALCOHOL, TERPINOLENE, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, TERPINEOL, SANTALOL, ROSE KETONES, CINNAMOMUM ZEYLANICUM BARK OIL, CINNAMAL, GERANIOL, FARNESOL, GERANYL ACETATE, ALPHA-TERPINENE

Izcelsmes valsts: Itālija

Derīgs pēc atvēršanas: 36ML

Uzmanību! Produkta sastāvs var būt mainīts. Pirms produkta lietošanas, lūdzu, pārbaudiet sastāvu uz iepakojuma. Precīzākais un aktuālākais sastāvdaļu saraksts ir atrodams uz produkta iepakojuma.

Brīdinājumi

Flammable
Uzliesmojošs

DOLCE & GABBANA BEAUTY S.r.l
VIA GOLDONI 10,20129 MILANO
amministrazione.dgbeauty@legalmail.it

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi