Dior Joy by Dior   (Parfimērijas ūdens sievietei) Dior Joy by Dior   (Parfimērijas ūdens sievietei) Dior Joy by Dior   (Parfimērijas ūdens sievietei) Dior Joy by Dior   (Parfimērijas ūdens sievietei) Dior Joy by Dior   (Parfimērijas ūdens sievietei) Dior Joy by Dior   (Parfimērijas ūdens sievietei)
Dior Joy by Dior   (Parfimērijas ūdens sievietei)Dior Joy by Dior   (Parfimērijas ūdens sievietei)Dior Joy by Dior   (Parfimērijas ūdens sievietei)
Dior

Joy by Dior

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Citrusi, Muskuss, Sandalkoks, Jasmīns, Pačūlija, Ciedrs, Bergamote, Roze
Populārs
90 ml 159 € par 100 ml
143 €
50 ml 204 € par 100 ml
102 €
30 ml 242 € par 100 ml
72,49 €

Produkta apraksts

Dior Joy by Dior 

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Dior Joy by Dior Jūs skaidri sajutīsiet, tas ir dzidrs un bagātīgs! Beidzot prieks ir notverts smaržā, kas izteikts maigā apskāvienā un enerģijā! Oda priekam un dzīvei! Parfīmā dzirkstī ziedu un citrusu augļu kokteilis, viegls koksnes pieskāriens un dzidra muskusa nots. Aromāts ir ļoti daudzpusīgs, bagātīgs un nokrāsās mainīgs, tajā dominē kristāli dzidra un vienkārša izteiksme. Pikants bergamots apvienojumā ar mandarīnu izceļ maigo ziedu aromātu. Divas rozes un spēcīgs jasmīns dzirkstoši sajaucas ar sulīgajiem augļiem. Siltais un krēmīgais sandalkoks ir kā dāsns apskāviens. Muskuss iekļauts visaptverošā gaismā, vieglā gaisa pieskārienā – apslēptā, maigā un jutekliskā. 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Bergomote Mandarīns    
Bergomote Mandarīns    

Sirds notis


Jasmīns Rožu eļļa          
Jasmīns Roze          

Pamata notis


Sandalkoks Ciedrs Muskuss Pačūlija  
Sandalkoks Ciedrs Muskuss Pačūlija  

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

https://www.douglas.lv/lv/katalogs/matu-kopsana/