Crystallove Butterfly Aventurine Gua Sha  (Sejas masāžas plāksnīte - taurenis no avanturīna)Crystallove Butterfly Aventurine Gua Sha  (Sejas masāžas plāksnīte - taurenis no avanturīna)Crystallove Butterfly Aventurine Gua Sha  (Sejas masāžas plāksnīte - taurenis no avanturīna)
Crystallove

Butterfly Aventurine Gua Sha

Aksesuāri
Dāvana
1 gab
28,99 €
Pasūtījumi darba dienās, kuri veikti līdz plkst. 14.00, tiks izsūtīti šodien.

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ

Produkta apraksts

Crystallove Butterfly Aventurine Gua Sha

(Sejas masāžas plāksnīte - taurenis no avanturīna)


Radi savu kopšanas rituālu ar greznas sejas masāžas plāksnītes Crystallove palīdzību. Masāža ar plāksnīti mazina pietūkumus un tumšos plankumus zem acīm, āda kļūst mirdzoša un svaiguma pilna, uzlabojas ādas elastība. Masāža stimulē limfodrenāžu un limfas cirkulāciju, bagātinot ādu ar skābekli un attīrot no toksīniem, mazina sejas muskuļu tonusu, izlīdzinot krunciņas un sīkās grumbiņas. Iedarbojas ar liftinga efektu, uzlabojot sejas kontūras. Kontūrē vaigu kaulus un paceļ nokarenas uzacis. Papildus, katram akmenim ir sava dabiska un neatkārtojama krāsa, unikālas īpašības, akmens enerģija nomierina un sniedz līdzsvaru. Masāža, kas ir ideāla visiem ādas tipiem.

- izmērs: 7.5 x 7.5 x 0.5 cm
- krāsa: zaļa


AVANTURĪNS saskaņā ar NETRADICIONĀLO MEDICĪNU:
- atjauno organisma vitālos spēkus, iedarbojas nostiprinoši
- uzlabo muskuļu darbību, iedarbojoties relaksējoši

LIETOŠANA


Masāža jāveic uz attīrītas sejas, pēc iecienītākās eļļiņas vai seruma uzklāšanas, tā, lai plāksnīte bez grūtībām varētu pārvietoties uz ādas. Jāveic kustības no sejas iekšējās puses uz ārpusi, saskaņā ar iepakojumam pievienoto instrukciju.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi