Crystallove Body Cupping Set - Crystal  (Silikona ķermeņa masāžas bankas ar mirdzumu)Crystallove Body Cupping Set - Crystal  (Silikona ķermeņa masāžas bankas ar mirdzumu)Crystallove Body Cupping Set - Crystal  (Silikona ķermeņa masāžas bankas ar mirdzumu)
Crystallove

Body Cupping Set - Crystal

Aksesuāri
Dāvana
Dāvana! 3 LUKSUSA ZĪMOLA PARAUGI

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv vismaz 200 EUR vērtībā, DĀVANĀ saņem 3 LUKSUSA zīmola paraugus.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ

1 gab
25,99 €

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ

Produkta apraksts

Crystallove Body Cupping Set - Crystal

(Silikona ķermeņa masāžas bankas ar mirdzumu)


Ar CRYSTALLOVE bankām veiksi profesionālu ķermeņa masāžu savas mājas SPA klusumā. Pateicoties regulārām face cupping procedūrām veicināsi asinsriti, audu barošanu ar skābekli, piegādāsi ādai barības vielas. Limfodrenāža palīdz novadīt toksīnus. Āda kļūs tvirtāka un mirdzuma pilna! Ķermeņa masāža ar silikona bankām ir nesāpīga un relaksējoša, muskuļi masāžas laikā atbrīvojas. Spiedienu izveidojam ar burbuļa spiediena pakāpes palīdzību (maigs burbuļa spiediens = maiga piesūkšanās ādai; spēcīgs burbuļa spiediens = spēcīga piesūkšanās ādai).Pietiek tikai ar 4 soļiem, lai izveidotu savu kopšanas rituālu mājas SPA atmosfērā

1. sausā ādas attīrīšana vai ķermeņa masāža ar bambusa agaves birstīti
2. savas mīļākās ķermeņa masāžas eļļas uzklāšana
3. ķermeņa masāža ar silikona masāžas banku
4. auksta duša, kas nomierinās masāžas sasildīto ādu

KĀ VEIKT ĶERMEŅA MASĀŽU AR SILIKONA BANKĀM?
Pie ādas, kura ir noklāta ar dabisko eļļu, piespiežam silikona bankas un virzām pa ādu. Lielākas ķermeņa daļas zonas masāžai izvēlamies lielāka izmēra silikona bankas, mazākas ķermeņa daļas masāžai - mazāko banku. Ķermeņa masāžu ar banku veicam straujām kustībām, tādēļ bankas kontakts ar ādu vienā vietā nedrīkst ilgt vairāk par 2 sekundēm. Atceramies, ka nedrīkst veikt masāžu uz sausas, ar eļļu nepārklātas ādas, jo tas var draudēt ar ādas bojājumu vai izstiepšanu. Viegls ādas apsārtums ir dabiska parādība pēc masāžas veikšanas ar bankām.

- materiāls: 100% sertificēts pārtikas silikons (drošs, netoksisks, hipoalerģisks, bez PVC un kaitīgām piedevām)
- krāsa: caurspīdīgs ar mirdzoša brokāta piedevām
- mazā banka: 40mm x 33mm
- vidējā banka: 60mm x 45mm
- banka ķermenim: 75mm x 50mm

Komplektā ietilpst:
CRYSTALLOVE 3 x silikona ķermeņa masāžas bankas ar mirdzumu - crysal, masāžas instrukcija, hologrammas kosmētikas soma
KONTRINDIKĀCIJAS: Nedrīkst izmantot uz ādas ar izteiktiem kapilāriem, kā arī uz īpaši jūtīgas ādas, rētām, plankumiem, bojātas ādas, rozācijas, ekzēmām, herpes un citām ādas problēmzonām. Jāsazinās ar ārstējošo ārstu, ja izmanto ādas pildvielas vai estētiskās medicīnas pakalpojumus, ja esi stāvoklī vai Tev ir asisns recēšanas traucējumi, paaugstināts spiediens, asinsrites problēmas, varikozas vēnas, sirds slimības vai citas medicīniskās problēmas.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi