BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.06.-30.06.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  3 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Collistar Pure Actives Keratin + Hyaluronic Acid Reconstructive Replumping Mask  (Atjaunojoša maska Collistar Pure Actives Keratin + Hyaluronic Acid Reconstructive Replumping Mask  (Atjaunojoša maska
Collistar

Pure Actives Keratin + Hyaluronic Acid Reconstructive Replumping Mask

Matu maska
Matu tips: Sausiem matiem, Smalkiem matiem, Bojātiem matiem
200 ml 12 € par 100 ml
24,49 €

Produkta apraksts

Collistar Pure Actives Keratin + Hyaluronic Acid Reconstructive Replumping Mask

(Atjaunojoša maska matiem)


Collistar Pure Actives Keratin + Hyaluronic Acid Reconstructive Replumping Mask inovatīvs produkts, ko var lietot divos veidos: kā matu masku vai kā  kompresi sausos matos ar spēcīgu barojošu efektu. Produkts ieteicams matiem, kas ir īpaši bojāti un trausli. Vieglā krēmveida tekstūra atvieglo produkta uzklāšanu. Tas uzreiz nokļūst mata iekšpusē un baro to ar aktīvajām sastāvdaļām. Jau pēc pirmās lietošanas reizes mati kļūst manāmi stiprāki, gludāki, maigāki un vieglāk ķemmējami. 

LIETOŠANA


Lietojot kā masku- ieklāj tīros, ar dvieli nosusinātos matos. Atstāj iedarboties 5-10 minūtes un pēc tam izskalo. Kā kompresi intensīvai matu kopšanai- ieklāj sausos matos. Atstāj iedarboties 15 minūtes un pēc tam izmazgā matus ar šampūnu. Otrs lietošanas veids intensīvai kopšanai- produktu ieklāj sausos matos, aptin tos ar dvieli un atstāj iedarboties vismaz uz stundu un pēc tam izmazgā matus ar šampūnu.

Atsauksmes

Отличная маска, наполняет тонкие волосы, они становятся более тяжелыми и блестящими, меньше путаются. В сочетании с шампунем вообще бомба! Советую!
Marija 2021-02-02 13:19
Izmēģināju mati tiešām kļūst mīkstāki ,spīdīgāki un vieglāk ķemmējas bet personīgi man ilgtermiņa nederētu jo jutu ka mati ļoti ātri taukojas pēc šī produkta lietosanas
Liene 2021-01-08 17:03
Rakstīt atsauksmi