Clean Reserve Terra Woods  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Clean Reserve Terra Woods  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Clean Reserve Terra Woods  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)
Clean Reserve Terra Woods  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)Clean Reserve Terra Woods  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)
Clean Reserve

Terra Woods

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Koksne, Vaniļa/Zefīrs, Muskuss, Jasmīns, Tonka pupas
100 ml 110 € par 100 ml
110 €

Produkta apraksts

Clean Reserve Terra Woods

(Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)


Clean Reserve Terra Woods ir aromāts ar spilgtiem un elegantiem ziediem, kas savijušies ar spirdzinošām un pikantām notīm un krēmīgas koksnes pamatu, radot unikālu kontrastu. Parfimēru iedvesmoja dabas nepilnības un spēja tajās saskatīt skaistumu. Vienkārši. Uzticami. Atbildīgi. – tāds ir mūsu solījums.

  •  Vienkārši: tikai nepieciešamais – nekas vairāk.
  • Uzticami: izbaudiet sirdsmieru, ko sniedz apziņa, ka mūsu izmantoto izejvielu un sastāvdaļu izvēlē vissvarīgākā ir drošība. 
  • Atbildīgi: mēs vienmēr domājam par mūsu ietekmi uz planētu – un jums.

Atbalsts vietējām kopienām - mēs izvēlējāmies izmantot ilgtspējīgu vaniļu no Madagaskaras, lai atbalstītu partnerības programmas, kas maksā labāko cenu par kvalitatīvām sastāvdaļām. Ja cenas ir taisnīgas, lauksaimnieki iegūst finanšu līdzekļus, lai uzbūvētu vietējai kopienai nepieciešamās celtnes, piemēram, rīsu klētis.

 

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

Libre