BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Clarins Clear-Out Targets Imperfections  (Līdzeklis pret pinnēm) Clarins Clear-Out Targets Imperfections  (Līdzeklis pret pinnēm) Clarins Clear-Out Targets Imperfections  (Līdzeklis pret pinnēm)
Clarins Clear-Out Targets Imperfections  (Līdzeklis pret pinnēm)Clarins Clear-Out Targets Imperfections  (Līdzeklis pret pinnēm)
Clarins

Clear-Out Targets Imperfections

Sejas krēms
Ādas tips/stāvoklis: Problemātiskai ādai
15 ml 110 € par 100 ml
16,49 €

Produkta apraksts

Clarins Clear-Out Targets Imperfections

(Līdzeklis pret pinnēm)


SOS! Vai jau atkal pamanījāt neciešamo pinni? Clarins Clear-Out Targets Imperfections līdzeklis palīdzēs ātri mazināt apsārtumu, uztūkumu un sāpes piņņu zonā. Tas pasargā arī no jaunu piņņu veidošanās. Nomierinošais un atvēsinošais gels mazina iekaisumu un attīra poras, pirms tās var pārtapt pinnēs.Šaurais tūbiņas gals palīdz precīzi uzsmērēt līdzekli uz rodošās vai jau izveidojušās pinnes. CLEAR-OUT līdzeklis ir spēcīgs ierocis pret pinnēm, dzīvinošs, atvēsinošs un attīrošs, lai arī kur jūs atrastos, tas palīdzēs cīņā ar šo problēmu.

LIETOŠANA


Smērējiet tieši uz iespējamās pinnes vietas vai jau izveidojušās pinnes, ļaujiet iesūkties.

 

Atsauksmes

Labs līdzeklis lai izsausinātu pumpa. Lokāli lietoju.
Arta 2020-04-15 14:01
Rakstīt atsauksmi