Christian Faye Semi Permanent Eyebrow Makeup Duo Kit (Uzacu ēnu komplekts) Christian Faye Semi Permanent Eyebrow Makeup Duo Kit (Uzacu ēnu komplekts) Christian Faye Semi Permanent Eyebrow Makeup Duo Kit (Uzacu ēnu komplekts) Christian Faye Semi Permanent Eyebrow Makeup Duo Kit (Uzacu ēnu komplekts) Christian Faye Semi Permanent Eyebrow Makeup Duo Kit (Uzacu ēnu komplekts) Christian Faye Semi Permanent Eyebrow Makeup Duo Kit (Uzacu ēnu komplekts)
Christian Faye Semi Permanent Eyebrow Makeup Duo Kit (Uzacu ēnu komplekts)Christian Faye Semi Permanent Eyebrow Makeup Duo Kit (Uzacu ēnu komplekts)
Christian Faye

Semi Permanent Eyebrow Makeup Duo Kit

Uzacu ēnas
Deep Blond
34,99 €
Brown
34,99 €
Highlighter Light
34,99 €
Highlighter Medium
34,99 €

Produkta apraksts

Christian Faye Semi Permanent Eyebrow Makeup Duo Kit

(Uzacu ēnu komplekts)


Christian Faye Semi Permanent Eyebrow Makeup Duo Kit atklāj jaunu, ātru un noturīgu uzacu noslēpumu ar Christian Faye uzacu ēnām! Tagad iegūt skaistas un pilnīgas uzacis ir vieglāk par vieglu! Jums vairs nav jāvelta ilgs laiks, lai iegūtu dabisku efektu! Uzacis ir viens no svarīgākajiem sejas vaibstu akcentiem. Parūpējieties, lai Jūsu skatiens būtu neaizmirstams! Šis uzacu ēnu komplekts maskē neregulāras, nevienmērīgas formas uzacis kā arī nepietiekamu uzacu matu daudzumu. Duo komplekti ir paredzēti, lai pielāgotos visiem toņiem. Trīs universālās sajaukšanas krāsas (Dark, Medium, Light), lai perfekts izskats. Nedaudz hailaitera tiek uzklāts zem uzacs, lai pastiprinatu efektu un palielinātu acis. Christian Faye dod acij perfektu iestatījumu! Christian Faye uzacu ēnas ir ūdens noturīgs presēts pulveris, kurš radīs skaistas uzacis un ir noturīgs līdz pat 24 h. 

Komplekta ietilpst:

 • Uzacu ēnas
 • 3 dažādu veidu uzacu formu šabloni
 • otiņa, kas speciāli piemērota un pielāgota ēnu uzklāšanai

LIETOŠANA


Atveriet kastīti, izvēlieties Jums vēlamo uzacu šablonu. Pielieciet pie uzacs, ar otiņas palīdzību uzklājot uzacu ēnas uz šablona. Noņemiet šablonu. 

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi