BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.06.-30.06.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  3 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Christian Faye Eyeshadows Smokey Eyes  (Acu ēnas) Christian Faye Eyeshadows Smokey Eyes  (Acu ēnas) Christian Faye Eyeshadows Smokey Eyes  (Acu ēnas) Christian Faye Eyeshadows Smokey Eyes  (Acu ēnas) Christian Faye Eyeshadows Smokey Eyes (Acu ēnas) Christian Faye Eyeshadows Smokey Eyes  (Acu ēnas)
Christian Faye

Eyeshadows Smokey Eyes

Acu ēnas
Purple
21,99 €
Black
21,99 €
Blue
21,99 €
Brown
21,99 €
Treasure
21,99 €

Produkta apraksts

Christian Faye Eyeshadows Smokey Eyes

(Acu ēnas)


Christian Faye Eyeshadows Smokey Eyes - tāpat kā maza melna kleita, Smokey eye acs ir mūžīgi sexy! Tās var dramatiski mainīt izskatu un seju, pārveidojot meiteni stilīgā dīvā. Izveidojiet vēlamo un nenotveramo “dūmu acu” izskatu ar Christian Faye Smokey Eye paleti. Acu ēnas komplekti tiek veidoti ar intensīvākiem pigmentiem un bagātīgākiem efektiem. Dažādas faktūras apvienojas vienā paletē, lai stilizētu acis ar slāņošanās metodes tehniku. Sešas atbilstošās krāsas ideāli sajaucas viena ar otru un nodrošina optimālu ēnojumu un izgaismošanu. Šīs ēnas ir ārkārtīgi spēcīgi veidojamas, slānojamas, dodot Jums bezprecedenta kontroli pār Jūsu izskata intensitāti. No dabiskākajiem līdz īpaši Smokey, ikkatrs izskats ir iespējams - vienkārši izveidojiet savu idealo izskatu ar perfektu harmoniju. Lai padarītu darbu vieglāku, Christian Faye Smokey Eyes komplektiem ir unikāli izstrādāti viegli pielietojami lietošanas ceļveži ar "soli pa solim" sistēmu, kas palīdz ikvienam izveidot perfektu Smokey Eyes rezultātu. Ideāli piemērots visiem līmeņiem - no iesācēja līdz ekspertiem.

Komplekta ietilpst:

  • Acu ēnas
  • Palete ar iekļautu spoguli
  • 2 aplikatori, kas ir ērti lietojami

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi