Carven Dans Ma Bulle  (Parfimērijas ūdens sievietei) Carven Dans Ma Bulle  (Parfimērijas ūdens sievietei) Carven Dans Ma Bulle  (Parfimērijas ūdens sievietei) Carven Dans Ma Bulle  (Parfimērijas ūdens sievietei) Carven Dans Ma Bulle  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Carven Dans Ma Bulle  (Parfimērijas ūdens sievietei)Carven Dans Ma Bulle  (Parfimērijas ūdens sievietei)Carven Dans Ma Bulle  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Carven

Dans Ma Bulle

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Vaniļa/Zefīrs, Sandalkoks, Jasmīns, Pačūlija, Roze
50 ml 154 € par 100 ml
76,99 €
30 ml 177 € par 100 ml
52,99 €

Produkta apraksts

Carven Dans Ma Bulle

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Carven Dans Ma Bulle mūsdienīgām, sirsnīgām, drosmīgām un zinātkārām sievietēm, kas jūtas laimīgas savā iekšējā pasaulē. Aromāts ir bagāts ar kontrastiem un fantāzijām, aicinot ienirt Carven meitenes iekšējā pasaulē, kas viņu aptver kā burbulis. Spilgtas krāsas, dzirkstošas emocijas un bezgalīga brīvība. Viss notiek šeit un tagad! Viņa dzīvo pati pēc saviem noteikumiem un ir absolūti laimīga, jo katra diena ir mazs, interesants stāsts, kurā viņa grib dalīties ar visiem. Viņa brīvi komunicē ar citiem un ir atvērta, bet viņa nav arī garlaicīgi būt vienai. Šīs smaržas ir viņas dienas papildinājums, kā sevi izpaust unikālā veidā un nebaidīties no apkārtējo uzskatiem. Mīļums, elegance, mūsdienīgums, svaigums, dabiskums, jutekliskums, možums, prieks...

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


  Mandarīns Apelsīns Peonija
  Mandarīns Apelsīns Peonija

Sirds notis


Jasmīns   Cukurotas mandeles       Heliotrope
Jasmīns   Cukurotas mandeles       Heliotrope

Pamata notis


    Sandalkoks Pačūlija Vaniļa
    Sandalkoks Pačūlija Vanilīns

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

https://www.douglas.lv/lv/katalogs/matu-kopsana/