Calvin Klein Eternity Flame For Men  (Tualetes ūdens vīrietim) Calvin Klein Eternity Flame For Men  (Tualetes ūdens vīrietim) Calvin Klein Eternity Flame For Men  (Tualetes ūdens vīrietim) Calvin Klein Eternity Flame For Men  (Tualetes ūdens vīrietim) Calvin Klein Eternity Flame For Men  (Tualetes ūdens vīrietim)
Calvin Klein Eternity Flame For Men  (Tualetes ūdens vīrietim)Calvin Klein Eternity Flame For Men  (Tualetes ūdens vīrietim)Calvin Klein Eternity Flame For Men  (Tualetes ūdens vīrietim)
Calvin Klein

Eternity Flame For Men

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Augļi, Āda, Garšaugi, Dzintars
50 ml 126 € par 100 ml
62,99 €
30 ml 138 € par 100 ml
41,49 €

Produkta apraksts

Calvin Klein Eternity Flame For Men

(Tualetes ūdens vīrietim)


Kaislīgu jūtu izpausme. Bezgalīgas dailes svētki ar dabas elementu spēku. Paturot vērtīgāko no leģendārajām smaržām Eternity, aromāts Eternity Flame Calvin Klein ieved mūžsenajā jutekliskuma un kaisles piepildītajā tuvības un mīlestības pasaulē. Calvin Klein Eternity Flame For Men smaržās vīriešiem pastiprinoties austrumnieciskā aromāta pavedinošajai aurai, atklājas saules spēks. Galvenais elements, kas veido juteklisko saiti starp vīriešu un sieviešu smaržām, ir labdanuma sveķi. Aromātiskas augļu notis, kurām ar dzintara un ādas dvesmu piešķirts cits raksturs. Visi izsmalcinātie un kārdinošie smaržu elementi apvienojumā rada raksturīgu austrumnieciski intensīvu paparžu aromātu, kas piedāvā citādu skatījumu uz vīrišķību. Svaigais un reizē siltais aromāts ir maigs, tomēr juteklisks un bagātīgs. Pudelīte un kastīte atspoguļo uguns liesmu spilgto un mainīgo lāsmojumu. Nosaukums Flame, kas sarkaniem burtiem liesmo uz kastītes un flakona, modina pārliecības, kaisles un spēka sajūtu.

 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


    Ananass  
    Ananass  

Sirds notis


        Rozmarīns    
        Rozmarīns    

Pamata notis


  Labdanums Dzintars Āda  
  Labdanums Dzintars Āda  

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi